krko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 16 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes Vile 2 kateshe, 3+1+A+BLK ,370 m, 150.000 Euro ( Kompleksi Argenta)

  Zona/Rruga : Vishaj

  Shitet super Vil n kompleksin Argenta i cili sht nj bashksi vilash, t organizuara nn nj rrethim modern dhe elegant.

  Ky kompleks i vogl i prbr prej 8 vilash,...
 2. Tirane,shes Vile 3 kateshe luksoze ,stilit barok,3+1+A+BLK ,590 m,500.000 Euro (Liqeni)

  Zona/Rruga : Liqeni

  Shitet Vile luksoze kateshe tek zona e Liqenit.

  Vila disponon siperfaqe banimi totale eshte 330 m2,110 m2 secili kat dhe 290 m2 siperfaqe parcele.

  Vila organizohet ne ...
 3. Durres, shes Vile 2 kateshe, 120 m, 189.000 Euro (San Pietro Resort,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .


  San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane...
 4. Vlore, shes Apartament 2+1+A+BLK, 193 m 178.000 Euro (Palase, Dhermi)

  Zona/Rruga : Palase, Dhermi

  Apartamenti ndodhet ne Palase, Dhermi tek rezidenca GREEN COAST , ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne Shqiperi.

  Siperfaqe totale eshte 193 m2, nga e cila 87 m2...
 5. Tirane,shes Duplex luksoz Kati 8-9,Sip 140 m, 170.000 Euro (Ish Parku Autobuzave)

  Zona/Rruga : Ish Parku Autobuzave

  Shitet Apartament luksi ,tipit Dupleks 2+1, ne rrugen Ndre Mjeda,Ish Parku

  Organizimi :Sallon+gatim+2 dhoma gjumi,2 banjo,veranda e bollshme.

  Sip totale...
 6. Oferte--Tirane,shes Apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 135 m, 114.000 Euro (Fiori di Bosco)

  Zona/Rruga : Fiori di Bosco

  Shitet super Apartament 3+1 ne kompleksin residencial Fiori di Bosco, ne Don Bosko.

  Apartamenti disponon siperfaqe totale 135 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim.
  ...
 7. Klering-Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 97 m 72.500 Euro (Spitali Nene Tereza)

  Zona/Rruga : Spitali Nene Tereza


  Shitet Apartament kleringu ne nje kompleks rezidencial,zona e Spitalit Nene Tereza

  Siprfaqja totale e apartamentit eshte 97 m2, kati i 7 banimit,Orientim...
 8. SUPER OKAZION-Tirane, shes Apartament 2+1 & Verande, Kati 7, Sip 208 m,85.000 Euro(Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet Apartament me vera3nde tipit 2+1 ne Yzberisht,perballe me KMY,prane rruges kryesore.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallat te ri me ashensor ,ka nje...
 9. Tirane,shes Vile 3 kateshe luksi ,481 m, 250.000 Euro ( TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Vila sht me vendndodhje n 1 Kompleks luksoz banimi ,prane rezidences Akacia Hills.

  Eshte e shtrire mes ajrit te paster, gjelberimit dhe nje pylli brenda rezidences.
  ...
 10. ! Klering--Tirane,shes dupleks 2+1+A+BLK Kati 2, 134 m 105.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Rezidenca Kodra e Diellit 2

  Shitet Apartament duplex 2+1, brenda Rezidences Kodra e Diellit ,tek zgjatimi.

  Apartament me nje siperfaqe 134 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje...
 11. ! OKAZION--Tirane, shes Apartament luksoz, 2+1+A+BLK, 115 m 140.000 Euro(Liqeni )

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet Apartament luksi ne 1 rezidence banimi cilesise se larte,Liqeni i thate.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkone.

  Sip totale...
 12. Tirane,shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 9, 91 m,82.000 Eur (Kompleksi Fiori di Bosco)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet super Apartament 2+1 ne kompleksin residencial Fiori di Bosco, ne Don Bosko, Matrix.

  Apartamenti disponon siperfaqe totale: 91.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 9...
 13. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m, 75.000 Euro (Rruga e Dibres,QSUT)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial.

  Organizohet ne : sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

  Pjese e nje...
 14. ! Tirane, shes Apartament cilesor 2+1+A+BLK, Kati 6, 103 m 77.500 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet Apartament 2+1 ne kompleks rezidencial me lulishte ne Yzberisht.

  Ndodhet ne katin 6, siprfaqe totale 103.5 m2.

  Apartamenti sht bosh dhe disponon: Salloni...
 15. Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 73 m 87.300 Euro (Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Apartament 1+1, kati 1 ne shitje ne Gjirin e Lalzit ne Resortin Turistik San Pietro.

  Nje prej resorteve me luksoze me te gjitha sherbimet e nevojshme si pishina,...
 16. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 111 m 205.500 Euro (Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I

  Apartamenti ndodhet n Qendr pran Ministris s Drejtsis, tek Bulevardi Zogu I.


  Apartamenti sht i pozicionuar n katin e 2 teknik, me siprfaqe totale...
 17. Tirane,shes Apartament rezidencial 2+1, Kati 4, 127 m, 98.000 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Apartamenti sht i pozicionuar n zonn e Liqenit t That,ne nje kompleks Rezidencial banimi.

  Ndodhet ne katin 4 banimit,Siprfaqja e apartamentit totale eshte...
 18. ! Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK, Kati 5, 88 m 60.200 Euro (Rruga e Kavajs)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajs

  Shitet Apartament 2+1 perballe Fabrika e Miellit, prane Rruges se Kavajes.

  Ndodhet ne kati 5, siprfaqe ndrtimi 88 m2, me ashensor.

  Organizimi: 1 sallon...
 19. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 60 m 318.000 Euro (Ring Center)

  Zona/Rruga : Ring Center

  Shitet dyqan 60m2 kati zero,pallat ekzistues afer Ring Center.


  Dyqani ka 7.5 m fasade xhami dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.


  Cmimi: 318.000 Euro.
 20. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 99 m 70.000 Euro (5 Maji)

  Zona/Rruga : 5 Maji

  Shitet Apartament kleringu 2+1 ne kompleks Residencial tek 5 Maji.


  Apartamenti disponon siperfaqe totale: 99.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 banim.


  Organizohet nga...
 21. Tirane, shes Apartament cilesor 3+1,me hipoteke, Kati 7,117 m 135.000 Euro(Sheshi Willson)

  Zona/Rruga : Sheshi Willson

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, prane Stadiumit Dinamo

  Siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : veri-jug-Perendim,Kati 7,...
 22. Tirane,shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 2,112 m, 83.000 Euro(Unaza e re,Kastrati)

  Zona/Rruga : Unaza e re

  Shitet Apartament modern ne zonen e Unazes se Re 2+1 me siperfaqe totale 112 m2.

  Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt.

  Perbehet nga...
 23. Tirane, shes apartament rezidencial 2+1+A+BLK, Kati 2, 118 m, 153.200 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet Apartament luksi ne 1 rezidence banimi cilesise se larte,prane Teg.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 1 ballkon. Sip totale 118 m2,...
 24. Tirane, shes apartament me hipoteke, 2+1+A+BLK,Kati 8, 91.8 m, 92.000 Euro (Kompleksi Kontakt)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-lindje.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 91.8 m2, Kati 8 banimit.

  Perbehet nga...
 25. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 6, 108 m, 135.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Shitet Apartament 2+1, n nj nga komplekset me punime cilsore tek rruga e Elbasanit,prane Ambasades Amerikane.

  Siprfaqe totale eshte 108 m2

  Ndodhet ne...
 26. Durres, shes Apartament 2+1, Kati 2, 90 m, 67.000 Euro (Kompleksi LURA 2)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet : Sallon ndenie +gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin 2 te banimit,me siperfaqe...
 27. Tirane,shes Apartament & Verande 2+1,Kati 5,113 m,105.000 Euro (Q.S.U.T)

  Zona/Rruga : QSUT

  Shes Apartament & verande 2+1, ne nje kompleks modern banimi,brenda zones se Unazes.

  Sip totale e aparamentit eshte 113 m,ndodhet n katin e 5,me orientim veri-lindje.

  ...
 28. Tirane, shes Apartament me hipoteke, 2+1+A+BLK ,Kati 7, 92 m, 125.000 Euro (Rezidenca ALBA)

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda

  Shitet Apartament i ri, 2+1 me ballkon, 92m2 ne total, nga keto 7m2 jane hapesire e perbashket dhe 85m2 vete apartamenti. Apartamenti eshte ne katin e 7.

  Apartamenti...
 29. Tirane,shes Apartament cilesor 2+1+A+BLK, Kati 3, 112 m, 94.500 Euro (Unaza e re)

  Zona/Rruga : Unaza e re

  Shitet Apartament 2+1 ,n nj nga komplekset me punime m cilsore n qytet,Unaza e Re .

  Siprfaqe totale eshte 112 m2 ,Kati 3 i banimit,Jugu orientim.

  Apartamenti...
 30. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 71 m 121.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri


  Apartamenti 1+1, sht i pozicionuar n zonn e Myslym Shyrit.

  Ndrtim i ri, kati 3 banim, siprfaqja e apartamentit 71.3 m2.

  Organizimi: salloni i ndenjes+...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 461
Faqja 1 nga 16 1 2 3 4