kėrko:

Type: Posts; User: Shoqata e Ujesjelles Kanalizime te Shqiperise; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Freelancer

  Request for Expressions of Interest - Communication and PR Strategy Local Expert
  Grant Agreement: 81247788
  Project Title: Delivering...
 2. Tirane, ofrohet Freelancer

  Request for Expressions of Interest - Monitoring and Evaluation (M&E) Local Expert
  Grant Agreement: 81247788
  Project Title: ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Journalist, Communication, Marketing

  Request for Expressions of Interest - Communications Assistant
  Grant Agreement: 81247788
  Project Title: Delivering Capacity...
 4. Tirane, ofroj vend pune Freelancer IT

  Request for Proposals - Local IT Company for the Implementation of an Open Source Customer Relationship Management System (CRM)
  Grant Agreement: 81247788
  Project Title: ...
 5. Request for Expressions of Interest - Administrative Officer

  Request for Expressions of Interest


  Services: Administrative Officer
  Grant Agreement: 81247788
  Project Title: ...
 6. Tirane, ofroj vend pune Junior Field Engineer (Local)

  Project: Integrated Asset Management Water (IAM) for Water Utilities
  Position Title: Junior Field Engineer (Local)
  Location: Tirana, with scheduled site visits across the country

  The Water...
 7. Tirane, ofroj vend pune - EDAMS System Engineer

  Request for Expressions of Interest

  Project: Asset Management Advisory Services to Water Utilities in Albania
  Position Title: EDAMS System Engineer (Local)
  Location: Tirana, with scheduled site...
 8. Tirane, ofroj vend pune part time Project Coordinator

  Request for Expressions of Interest

  Location: Tirana, Albania
  Project: Sustainable Water Sector Capacity Development in Albania
  Duration: until March 2019

  The Water Supply and Sewerage...
 9. Tirane, GIS (Geographical Information System) Local Expert

  Request for Expressions of Interest


  Project: Integrated Asset Management Water (IAM) for Water Utilities
  Position Title: GIS (Geographical Information System) Local Expert
  Duration of...
 10. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier

  Request for Expressions of Interest

  Project: Integrated Asset Management Water (IAM) for Water Utilities
  Position Title: Junior Field Engineer (Local)
  Duration of contract: 1 year initially,...
 11. Tirane, ofroj vend pune Freelancer Technical Support Specialist

  Request for Expressions of Interest


  Grant Project: Developing a Pilot Distance Learning Program for ELearning Delivery in the Water Sector in Albania
  Grant No.: ...
 12. Tirane, ofroj vend pune Local Subject Matter Experts

  Request for Expressions of Interest


  Project: Developing a Pilot Distance Learning Program for ELearning Delivery in the Water Sector in Albania
  Grant No.: ...
 13. Tirane, ofroj vend pune eLearning Project Manager

  Request for Expressions of Interest


  Project: Developing a Pilot Distance Learning Program for ELearning Delivery in the Water Sector in Albania
  Grant No.: ...
 14. Tirane, ofroj vend pune Course Development Specialist

  Request for Expressions of Interest

  Position title: Course Development Specialist
  Location: Tirana, Albania
  Reports to: Training Manager...
 15. Tirane, Train of Trainers (ToT) Training Delivery Expert

  Request of Expressions of Interest

  Location: Albania
  Project: Sustainable Water Sector Capacity Development in Albania
  Project ID No.: ...
 16. Tirane, ofrohen vende pune Freelancer Jurist

  Kėrkesė pėr Shprehje Interesi

  Vendndodhja: Tiranė - Shqipėri
  Projekti: Zhvillimi i Qėndrueshėm i Kapaciteteve nė...
 17. Tirane, ofroj vend pune part time Junior Management Specialist

  Request for Expressions of Interest


  Location: Tirana, Albania
  Project: Developing a Utility Management Training Program...
 18. Tirane, ofroj vend pune part time Project Manager

  Request for Expressions of Interest
  Location: Tirana, Albania
  Project: Developing a Utility Management Training Program Curricula...
 19. Tirane, ofroj vend pune Menaxher per trajnimet dhe zhvillimin profesional

  NJOFTIM PER VEND TE LIRE PUNE

  Pozicioni: Menaxher per trajnimet dhe zhvillimin profesional
  Ne varesi te: Drejtorit dhe Zv. Drejtorit Ekzekutiv
  Institucioni: Shoqata...
 20. Tirane, ofroj vend pune Menaxher per trajnimet dhe zhvillimin profesional

  NJOFTIM PER VEND TE LIRE PUNE

  Pozicioni: Menaxher per trajnimet dhe zhvillimin profesional
  Ne varesi te: Drejtorit dhe Zv. Drejtorit Ekzekutiv
  Institucioni: ...
 21. Tirane, ofrohen dy vende pune te poziconit Menaxher

  NJOFTIM PER DY VENDE TE LIRA PUNE

  Shoqata e Ujesjelles Kanalizimeve te Shqiperise ėshtė njė grupim profesional, jo fitimprurės; qė ka si synim pėrmirėsimin e menaxhimit tė sektorit Ujėsjellės...
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 22