kėrko:

Type: Posts; User: EASTTREES; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Poloni, oferta vakante ne profile te ndryshme

  MUNDESI PUNESIMI NE POLONI

  EASTTREES ėshtė njė kompani punėsimi polake me qėnder nė Zielona Gora qė ushtron aktivitetin e saj prej mė shumė se 10 viteve dhe aktualisht numėron mbi 1300 tė...
 2. Poloni, Mundėsi Punėsimi nė Profile tė Ndryshme

  MUNDESI PUNESIMI NE POLONI  Nė kėto profile:  - paketime produktesh si kepucė, veshje tė ndryshme, aksesorė,
 3. Poloni, ofroj vend pune Saldator

  Ofrohet vend pune SALDATOR me eksperience dhe certifikim ne metoden MIG/MAG (kerkohet te realizohet nje video para se te nise procesi punesimit

  Pagesa mujore 1000 deri 1500 Euro


  Asistim...
 4. Poloni - ofrohen vėnde pune tė ndryshme

  POLONI
  Easttrees ėshtė njė kompani punėsimi Polake, me eksperience prej mė shumė se 10 vite nė tregun vendas dhe me shtrirje nė Europėn Lindore, Amerikėn Latine, Ballkan dhe Indi.

  Kėrkohen:
  ...
 5. Poloni, ofrohen vende pune nė paketime veshjesh

  Easttrees ėshtė njė kompani punėsimi Polake, me eksperience prej mė shumė se 10 vite nė tregun vendas dhe me shtrirje nė Europėn Lindore, Amerikėn Latine, Ballkan dhe Indi.  Aktualisht...
 6. Poloni, kėrkohen 20 pėrsona nė njė Kompani materialesh Plastike

  Easttrees ėshtė njė kompani punėsimi Polake, me eksperience prej mė shumė se 10 vite nė tregun vendas dhe me shtrirje nė Europėn Lindore, Amerikėn Latine, Ballkan dhe Indi.


  Kėrkohen burra,...
 7. Poloni, kėrkohėn 10 pėrsona pėr tė punuar nė njė kompani druri

  Vėnde pune nė punim druri


  Easttrees ėshtė njė kompani punėsimi Polake, me eksperience prej mė shumė se 10 vite nė tregun vendas dhe me shtrirje nė Europėn Lindore, Amerikėn Latine, Ballkan dhe...
 8. Poloni - Ofrohen vende pune shofer kamioni

  Easttrees ėshtė njė kompani punėsimi Polake, me eksperience prej mė shumė se 10 vite nė tregun vendas dhe me shtrirje nė Europėn Lindore, Amerikėn Latine, Ballkan dhe Indi.  Aktualisht...
 9. Poloni, ofrohet punė nė kompaninė e makinava Toyota

  Vend pune nė Poloni

  Ofrohen vende puna pėr meshkuj dhe femra nė kompaninė e prodhimit TOYOTA,
  e cila ėshtė e specializuar nė prodhimin e komponentėve pėr makina.

  Paga - 12 zł/orė neto dhe...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9