kėrko:

Type: Posts; User: Bicikleta ne shitje.; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete MTB 15.000 Leke

  Ngjyra.....: gri e erret

  Shitet bicikleta.Pjeset shimano.

  Cel. : 0698777898
 2. Tirane, shes biciklete me palosje Mia 20.000 Leke

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet bicikleta me pjese shimano origjinale. 20 MTB me palosje.Ne gjendje shume te mire.

  Cel. : 0698777898
 3. Tirane, shes biciklete Mountainbike MTB 16.000 Leke

  Ngjyra.....: lejla

  Shitet bicikleta mtb. Per femra dhe meshkuj. Pjese shimano.

  Cel. : 0698777898
 4. Tirane, shes biciklete Mountainbike MTB 35.000 Leke

  Ngjyra.....: e kuqe

  Shitet bicikleta mtb , pjeset sram dhe frenat alkol. Ne gjendje shume te mire.

  Cel. : 0698777898
 5. Tirane, shes biciklete Mountainbike 26 MTB 20.000 Leke

  Ngjyra.....: e kuqe

  Shitet bicikleta MTB 26. Pjeset ekstra shimano.Piruni rock shox.

  Cel. : 0698777898
 6. Tirane, shes biciklete Mountainbike Merida 25.000 Leke

  Ngjyra.....: portokalli

  Shitet bicikleta 26 MTB,Merida. Pjese origjinale shimano.
  Ne gjendje perfekte.

  Cel. : 0698777898
 7. Tirane, shes biciklete Biciklete e zakonshme 16.000 Leke

  Ngjyra.....: gri e erret

  Shitet bicikleta ne gjendje shume te mire.

  Cel. : 0698777898
 8. Tirane, shes biciklete Mountainbike 26 MTB 13.000 Leke

  Ngjyra.....: lejla

  Shitet bicikleta e sapoardhur nga Zvicra. 26 MTB ne gjendje shume te mire.

  Cel. : 0698777898
 9. Tirane, shes biciklete per femra Mountainbike 26 MTB 16.000 Leke

  Ngjyra.....: e bardhe

  Shitet bicikleta 26 MTB femrash,pjese origjinale shimano.

  Cel. : 0698777898
 10. Tirane, shes biciklete Mountainbike 24 MTB 16.000 Leke

  Ngjyra.....: blu

  24 MTB pjese shimano origjinale.

  Cel. : 0698777898
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10