kėrko:

Type: Posts; User: oltindreca; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shitet apartament okazion!!!

  Shitet shtepi 3+1 + 2 banjo,ballkon(130m2)me orientim jug-perendim ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashnsor dhe me hipoteke.Cmimi esht OKAZION 340€/m2. Nr cel: +355694302890
 2. Lezhe, shitet banak 3,5 m

  Shitet banak 3,5 gjatesi,banak ekspozitor.

  Cel. : 0694302890
 3. Tirane, Shiten ferrota te perparme per audi a8 viti 2010-2017, 50€

  Karburanti: Diezel

  Shiten ferrota te perparme per audi a8 viti 2010-2017 te blera ne itali.Cmimi oferte esht 50€ . Nr. Cel: 0694302890

  Cel. : 0694302890
 4. Tirane, shes TABELE REKLAMUESE ME NDRICIM 15.000 Leke

  Shitet tabele reklamuese me ndricim nga 2 anet dhe permasa 130*80 cm vetem 6 muaj e perdorur.

  Cel. : 0694302890
 5. OKAZION!!!Shiten apartamente ne Shengjin.

  ***OKAZION***
  Zona/Rruga :Shengjin
  Shiten 2 Apartamente 1+1 (58m2 dhe 68m2)me ballkon me pamje anesore nga deti ne Shengjin 100 m larg mga vija bregdetare.
  Apartamentet ndodhen ne katin me 4 me...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5