krko:

Type: Posts; User: ALBANIA ONE; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 46 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament Kati 4, 120 m 420 Euro (Tish Dahia)

  Zona/Rruga : Tish Dahia

  Apartament 2+1 me qera . Me parket. Ndertim cilesor. Me garazh.
  Kompleksi Kika 2
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 105 m 170.000 Euro (myslym shyri)

  Zona/Rruga : myslym shyri

  *-APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN MYSLYM SHYRI.
  *- APARTAMENTI ESHTE NDERTIM I RI.
  *- APARTAMENTI KA ORJNTIM LINDJE .
  *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 3....
 3. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 70 m 78.000 Euro

  *-SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO
  *-SIPERFAQE E APARTAMENTIT ESHTE 70M2.
  *- APARTAMENTI KA HIPOTEK
  *- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E 2.
  *- APARTAMENTI ESHTE I RIKONSTRUKTUAR...
 4. Tirane, jap me qera Vile 3+1 Kati 3, 180 m 850 Euro (GJIMNAZI PARTIZANI)

  Zona/Rruga : GJIMNAZI PARTIZANI

  *-Kati i tret dhe i katert i nje vile prane gjimnazit partizani
  *-siperfaqe 180 m2
  *-cmimi: Me 850 euro.
  *-e mobiluar .Kodi Identifikimit t Prons: 31772...
 5. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 450 m 2.300 Euro (astiri)

  Zona/Rruga : astiri

  *-Jepet me qera ambjent me siperfaqe 450 m2 .
  *-Ambienti ka pamje nga e gjith rruga kryesore .
  *-Ambienti ndodhet ne katin e dyte.
  *-ambienti ndodhent ne unaze te re...
 6. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 60 m 320 Euro (myslym shyri)

  Zona/Rruga : myslym shyri

  *-Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 60 m2 .
  *-apartamenti ndodhet ne katin e 2 .
  *-Adresa Myslym Shyri .
  *-ambienti ehste i pershtatshem per ambient...
 7. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 120 m 1.200 Euro

  *- APARTAMENT 2+1 ME 2 TUALETE.
  *- ME QERA. TEK STADIUMI DINAMO.
  *- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E TRETE (I PERSHTATSHEM DHE PER ZYRA).
  *- SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 120m2.

  *- CMIMI: 1200...
 8. Tirane, jap me qera apartament 3+1 Kati 2, 110 m 550 Euro

  *- APARTAMENT 3+1 ME QERA (I PERSHTATSHEM DHE PER ZYRA) TEK MYSLYM SHYRI.
  *- APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR.
  *- APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E DYTE .
  *- SIPERFAQJA E APARTAMENTIT ESHTE 110m2.
  *-...
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 80 m 350 Euro

  *-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGEN DON BOSKO. 31636 https://www.albaniaone.com/listing/apartament-21-363/


  *- APARTAMENTI NDODHE NE NDERTIM TE RI.
  *- APARTAMENTI KA ASHENSOR.
  *-...
 10. Tirane, jap me qera 1+1+A+BLK Kati 1, 75 m 35.000 Leke

  Apartament eshte i mobiluar shume mire
 11. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 120 m 40.000 Leke (RRUGA E DURRESIT)

  Zona/Rruga : RRUGA E DURRESIT

  https://www.albaniaone.com/listing/apartament-21-362/
  Kodi Identifikimit t Prons: 31536
  *-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGEN E DURRESIT
  *-APARTAMENTI EHSTE I...
 12. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 70 m 40.000 Leke (MYSLYM SHYRI)

  Zona/Rruga : MYSLYM SHYRI

  Kodi Identifikimit t Prons: 31531
  https://www.albaniaone.com/listing/apartament-21-361/
  *-APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE BANKES SE SHQIPERISE.
  *-APARTAMENTI ESHT I...
 13. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 180 m 105.000 Euro

  *-Shitet apartament ne Astir 2+1 Kodi Identifikimit t Prons: 31525
  https://www.albaniaone.com/listing/apartament-21-360/
  *-Siperfaqa 95 m2 brenda dhe 85m2 verand
  *-Dy tualete te mobiluara ....
 14. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 1, 86 m 380 Euro (FORTUZI)

  Zona/Rruga : FORTUZI

  https://www.albaniaone.com/listing/apartament-21-359/
  Kodi Identifikimit t Prons: 31518
  *-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE RRUGEN FORTUZI.
  *- APARTAMENTI ESHTE NE KATIN E PARE ....
 15. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 50 m 50.000 Leke (SAMI FRASHERI)

  Zona/Rruga : SAMI FRASHERI

  *- DYQAN ME QERA ME SIPERFAQE 50M2.
  *- DYQANI KA TUALET .
  *-DYQANI NDODHET PRANE BLLOKUT.
  *-CMIMI:50000LEKE .Kodi Identifikimit t Prons: 31508
 16. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 450 Euro

  Apartament 2+1.
  I mobiluar me parket.
  Perballe ish Viles se Enverit ne Bllok
 17. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 65 m 400 Euro

  Apartament i mobiluar ne menyre moderrne .
  Me parket.
  Me 50 MB internet te perfshire
  Te Rozafa te 9-katshet
 18. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 116 m 232.000 Euro

  *-APARTAMENT 2+1+2 TUALETE NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT, PRANE "ISH VILA E ENVER HOXHES".
  *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE.
  *-APARTAMENTI KA POZICION JUG-LINDOR.
  *-APARTAMENTI ESHTE I PA...
 19. Tirane, shes apartament Kati 1, 96 m 155.000 Euro (Gjin Kuqali)

  Zona/Rruga : Gjin Kuqali

  Apartament me siperfaqe 96 m2, nga keto 90 m ambiente te brendshme.
  Punime shume cilesore.
  Pozicioni: jug.
  Me hipoteke.
  Pas postes 8 te Sheshi Wilson.
 20. Tirane, shes Penthouse 3+1+A+BLK Kati 6, 246 m 300.000 Euro

  Apartament me siperfaqe te brendshme 146 m2 dhe verande 100 m2.
  I organizuar ne 3 dhoma gjumi ,1 garderobe, sallon , guzhine dhe 2 tualete.
  Mobiliet jane punime cilesore.
  Me hipoteke.
  Adresa:...
 21. Tirane, shes 1+1+BLK Kati 6, 74 m 1.150 Euro/m2

  Apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2.
  Kati 6.
  Pozicion jug
  Kompleks me punime shume cilesore.
  Me hipoteke.
  Prane Policise Bashkiake.
 22. Tirane, shes apartament Kati 9, 100 m 115.000 Euro

  Apartament me siperfaqe 100 m2. 2+1+2 tualete.
  Kati i 9.
  Pozicioni Lindje-Veri.
  Me hipoteke .
  Te ish ekspozita.
 23. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 104 m 1.150 Euro/m2

  Apartament 2+1+2 tualete, njeri nga tualetet me dritare.
  Ndertim cilesor.
  Me hipoteke.
  Prane Policise Bashkiake.
 24. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 70 m, 300 Euro (Rr. e Kavajes)

  *- APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI
  *- NDERTIM I RI
  *- I MOBILUAR ME CDO GJE TE RE
  *- ME SIPERFAQE 70 m2
  *- CMIMI: 300 EURO
  *- NE KATIN E 3

  Kodi Identifikimit t Prons:...
 25. Tirane, shes truall 2.400 m 60 Euro/m2

  Shitet truall ne Vaqarr. Me hipoteke.
  Cmimi: 60 eur/m2.
 26. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 2.400 m 2 Euro

  Ndertese me 4 kate . Siperfaqja e katit 600 m2 . Me siperfaqe totale 2400 m2.
  E pershtatshme per magazinim sepse ka ashensor per trasportim mallrash, per fasoneri, Call Center etj.
  Cmimi :...
 27. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 5, 110 m 600 Euro (Abdyl Frasheri)

  Zona/Rruga : Abdyl Frasheri

  *-APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT.
  *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E PESTE.
  *-APARTAMENTI KA POZICION LINDOR.
  *-APARTAMENTI ESHTE I MOBILUAR....
 28. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 103 m 1100 Euro/m2

  Okazion!

  Apartament 3+1+ 2 wc.
  Me siperfaqe 103 m2. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje sallon i madh. Salloni ka pozicion lindor me fasade xhami dhe ballkon.
  Ne cdo ambient ka...
 29. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 110 m 97.000 Euro

  Okazion!

  Apartament 2+1 . Siperfaqja 110 m2. Pozicioni Lindje.
  I rikonstruktuar , i mobiluar
  Me Hipoteke
  Mprapa piaces
  97000 Euro
  Kodi Identifikimit t Prons: 31461...
 30. Tirane, jap me qera zyre 36 m 250 Euro

  Ambient me siperfaqe 36 m2. Me wc dhe nje depo te vogel.
  I pershtatshem per zyre , per klinike dentare etj.
  Cmimi: 230 Euro
  Kodi Identifikimit t Prons: 31459...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1379
Faqja 1 nga 46 1 2 3 4