kėrko:

Type: Posts; User: Merlin Imobiliare; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 616M2 NDERTIM DHE 6.200 M2 TRUALL. per 3.600 Euro ne muaj (Rruga e Rinasit)

  Zona/Rruga : Rruga e Rinasit

  JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 616M2 NDERTIM DHE 6.200 M2 TRUALL.

  Ne rrugen e Rinasit Jepet me qera Ambjent Biznesi me nje siperfaqe 616m2, me nje lartesi 8m...
 2. Tirane, shes lokal ose per ambjent biznesi ,zyra Kati 0, 54 m2 per 80.000 Euro (Zogu i Zi)

  Zona/Rruga : Zogu i Zi

  SHITET LOKAL OSE AMBJENT BIZNESI TEK ZOGU I ZI

  Shitet lokal tek Zogu i Zi me nje siperfaqe 54 m2. Ambjenti eshte i mobiluar per lokal por mund te perdoret per cdo...
 3. Tirane, Shitet Vile 3 Katshe, me 343 m2 ndertim per 350.000 Euro (Rruga Rapo Hekali)

  Zona/Rruga : Rruga Rapo Hekali

  SHITET VILE 3 KATESHE TEK KODRA E DIELLIT

  Shitet vile 3 kateshe me nje siperfaqe ndertimi 343 m2,dhe siperfaqe trualli 275 m2. Vila 3 kateshe ndodhet ne nje...
 4. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m2 per 67.000 Euro (Kristal Center)

  Zona/Rruga : Kristal Center

  SHITET APARTAMENT 1+1 ME 65M2 TEK KRYSTAL CENTER

  Shitet Apartament tek Crystal Center 1+1 me nje siperfaqe 65 m2. Apartamenti ka edhe nje verande me nje...
 5. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 250 m² 500 Euro (Vore)

  Zona/Rruga : Vore

  JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN TIRAN-DURRES

  Jepet me qera ambjent biznesi 250m2 kati i 3 ne autostraden Tirane-Durres perball Presige Home. Ambjenti ka akses ...
 6. Tirane, shes magazine Kati 0, 1.350 m² 450.000 Euro (Maminas)

  Zona/Rruga : Maminas

  SHITET MAGAZINE NE MAMINAS AFER AUTOSTRADES TIRANE-DURRES

  Shitet magazine afer autostrades. Siperfaqja e magazines eshte 1350 m2 dhe lartesia eshte 7 m, plus ka edhe...
 7. Tirane, Jepen me qera magazina 770 dhe 430 m2 per 3.000 Euro ne muaj ( Autostrada Tirane-Vore)

  Zona/Rruga : Vore

  JEPEN ME QERA MAGAZINA ME 770 DHE 430 M2 NE AUTOSTRADEN TIRANE - VORE
  JEPEN me qera magazina ne autostraden Tirane- Durres afer Vores. Magazinat jane me nje hyrje ...
 8. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 129 m² 174.000 Euro (Sami Frasheri)

  Zona/Rruga : Sami Frasheri

  SHITET APARTAMENT TEK SHESHI WILLSON 129 M2.

  Shitet apartament afer sheshit Willson me nje siperfaqe 129 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me...
 9. Lezhe, shes truall ne bregdet, 16.333 m2 per 1.200.000 Euro (Tale, Lezhe)

  Zona/Rruga : Tale

  TOKE NE BREGDET ''TALE TE LEZHES''

  Shitet toke ne bregdetin e Tales te Lezhes. Siperfaqja e saj eshte 16 333 m2 dhe ajo fillon tek hidrovori i tales dhe perfundon ne breg te...
 10. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 67 m2 per 73.700 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta, ish ekspozita)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH EKSPOZITA.

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2 tek gjykata e shkalles pare ( ish ekspozita) . Apartamenti eshte i...
 11. Tirane, shes toke 19.600 m2 me 9 Euro/m2 per 176.400 Euro ne (Marqinet te Vores)

  ​Zona/Rruga : Marqinet

  Shitet TOKE, 19.600 m2 ne Marqinet 700 metro larg Vores. Toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie biznesi por edhe per banim . Mund te perdoret...
 12. Sarande, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 57.5 m2 per 34.500 Euro (Rruga 5)

  Zona/Rruga : Rruga 5

  SHITEN 3 APARTAMENTE NE SARANDE

  Shiten 3 apartamente ne te njejtin pallat ne Sarande. Pallati ndodhet ne fillim tek Rruga 5.
  Apartamenti i pare 1+1 ...
 13. Plazh-Durres, shes apartament 2+1+A Kati 7, 100 m² 70.000 Euro ( Durres)

  Zona/Rruga : Plazh Durres

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES TEK DY KITARAT

  Shitet Apartament ne Durres tek dy kitarat, afer detit. Apartamenti ka 100m2 dhe eshte i perbere nga 2...
 14. Tirane, shes lokal Kati 0, 50 m2 per 30.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  SHITET LOKAL BAR-KAFE TEK FRESKU

  Shitet lokal bar- kafe tek Fresku 50 m2. Lokali eshte ne lagje. Lokali eshte i mobiluar me te gjitha paisjet qe i duhen nje lokali...
 15. Tirane, shes garsonier 1+Aneks+Ballkon. Kati 4, 43 m2, 43.000 Euro (Rruga Sulejman Pasha)

  Zona/Rruga : Rruga Sulejman Pasha

  ITET GARSONJERE NE RRUGEN SULEJMAN PASHA AFER RRUGES FORTUZIT.

  SHITET GARSONJERE ne qender te Tiranes afer rruges Fortuzit me nje siperfaqe ...
 16. Tirane, shes apartament 4+1 Kati 5, 159 m² 143.000 Euro (Sulejman Delvina)

  Zona/Rruga : Sulejman Delvina

  SHITET APARTAMENT 159m2 PERBALL SHKOLLES VASIL SHANTO.

  Shitet apartament ne rrugen Sulejman Delvina perball shkolles Vasil Shanto me nje siperfaqe 159m2....
 17. Tirane, shes dyqan Kati 0, 60 m² 150.000 Euro (Selit pran Kristal Center)

  Zona/Rruga : Selit pran Kristal Center

  SHITET DYQAN USHQIMORE BASHK ME BIZNESIN 60m2.

  Shitet supermaket ne Selit bashk me biznesin dhe mallin ushqimor gjendje. Dyqani ka nje siperfaqe 62 m2...
 18. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 132 m² 100.000 Euro (Selit)

  Zona/Rruga : Selit

  SHITET APARTAMENT 3+1 NE SELIT 132 m2.

  Shitet apartament 3+1 ne SELIT afer autostrades, me nje siperfaqe 132 m2. Apartamenti eshte ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh pa...
 19. Tirane, shes Ullishte 21.000 m2 per 13 Euro/m2 (Vore)

  Zona/Rruga : Vore
  Shiten Ullishte ne afersi te Vores. Ullishte ne prodhim me moshe te pemve mbi 70 vjecare . Toka ne te cilen gjendet kjo ullishte eshte per kullot dhe per cdo lloi tjeter te...
 20. Tirane, shes ambjent biznesi, Kati 2, 126 m2 per 1.800 Euro/m2 (Komuna e Parisit)

  SHITET AMBJENT BIZNESI TEK ''KOMUNA E PARISIT"

  Shitet Ambjent Biznesi tek rr. Komuna e Parisit perballe ish New-Yorkut. Ambjenti ka nje siperfaqe 126 m2, me hyrje indipedente e pavarur nga...
 21. Tirane, shes Vile 4 Katshe , 410 m2 per 400.000 Euro (Vilat ne Selit)

  Zona/Rruga : Komuna Selit

  SHITET VILE 4 KATSHE NE SELIT NGJITUR ME AUTOSTRADEN

  Shitet Vile ne fillim te Selitet nga Autostrada. Vila eshte 4 Kate dhe ka para nje ambjent me gjelberim te...
 22. Kavaje, shes apartament ne plazh 2+1+BLK Kati 4, 108 m2 per 50.000 Euro (Golem)

  Zona/Rruga : Golem

  SHITET APARTAMENT NE PLAZH 2+1 NE GOLEM- DURRES

  Shitet Apartament ne plazh Golem - Kavaj 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe 108 m2 i cili eshte i perbera nga 2 dhoma ...
 23. Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m2 per 33.000 Euro (Golem)

  Zona/Rruga : Golem

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE BREGDET GOLEM DURRES

  Shitet Apartament 65 m2 ne bregdet Golem-Durres. Apartamenit 1+1 eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno...
 24. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 3 Kateshe, 1.000 m2 per 3.000 Euro ne muaj (Autostrade Tr- Vore)

  Zona/Rruga : Autostrade Tr-Dr Vore

  JEPET ME QERA GODIN 3 KATESHE NE AUTOSTRADEN TIRANE- VORE

  Jepet me qera godin 3 kateshe ne autostraden Tirane-Vore me nje siperfaqe 1.000m2 . ...
 25. Lushnje, shes Toke 5.000 m2 per 75.000 Euro (Rrogozhin)

  Zona/Rruga : Rrogozhin

  SHITET TOKE NE RROGOZHINE NE AUTOSTRAD

  Shitet toke ne Rrogozhine me siperfaqe 5.000m2. Toka ndodhet ngjitur me autostraden qe shkon ne jugut te Shqiperis. Toka mund te...
 26. Tirane, shes toke 430 m2 per 43.000 Euro (Autostrade Tr-Dr mbrapa Vodafonit)

  Zona/Rruga : Autostrade Tr-Dr

  SHITET DYQAN TEK DON BOSKO 53 M2

  Shitet dyqan tek Don Bosko brenda Vizion Plusit. Dyqani ka nje siperfaqe afersisht 53m3.
  Dyqani ka aspirator dhe...
 27. Tirane, shes ambjent biznes (dyqan) Kati 0, 53 m2 per 127.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  SHITET DYQAN TEK DON BOSKO 53 M2

  Shitet dyqan tek Don Bosko brenda Vizion Plusit. Dyqani ka nje siperfaqe afersisht 53m3.
  Dyqani ka aspirator dhe ajer ...
 28. Sarande, shes toke ne bregdet 1.000 m2 per 80.000 Euro (Borsh)

  Zona/Rruga : Borsh

  SHITET TOKE 1.000 m2 NE BORSH- SARAND.

  Shitet Toke ne Borsh- Sarande tek ullishtja posht rruges nacjonale.. Toka ka nje siperfaqe prej
  1.000 m2,ajo ka plan ...
 29. Sarande, shes toke ne bregdet 1.400m2 per 182.000 Euro (Borsh)

  Zona/Rruga : Borsh

  SHITET TOKE NE BREGDET BORSH- SARAND 1.400M2

  Shitet TOKE ne Borsh- Sarande me nje siperfaqe 1.400m2 ne vije te dyte te bregut te detit.
  Toka eshte e ...
 30. Durres, shes toke 2.100 m2 per 115.500 Euro (Sektori Rinia)

  Zona/Rruga : Sektori Rinia

  SHITET TOKE NE BREGDET TE SEKTORI RINIA DURRES

  SHITET TOKE ne bregdet ne rruge kryesore tek SEKTORI RINIA NE DURRES. Siperfaqja e tokes eshte 2.100 m2,. Prona...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 46
Faqja 1 nga 2 1 2