Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 197
Kėrkimi zgjati 0.12 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 09:18
PX: 0
lexuar: 31
Objekte ne shitje (Tek KMY-ja)

Zona/Rruga : Tek KMY-ja.

SHITEN

1+1
KMY-ja, sip: 65m2, kati 8-te dhe i fundit, me ashensor, orientimi lindje-perendim, me hipoteke.
Cmimi: 30.000 eur/diskutueshem.

2+1
KMY-ja, sip: 105m2, kati...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 09:17
PX: 0
lexuar: 19
Qira 2+1 Kati 4, 74 m² 400 Eur/muaj (Libri Universitar)

Zona/Rruga : Libri Universitar

JEPET ME QIRA

Sip: 74m2, kati 4-ert, pallat 5katesh, e mobiluar lux, hyrje ekzistuese, pa ashensor.
Cmimi: 400 eur/muaj.
C: BB
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 08:51
PX: 0
lexuar: 116
Shitet hyrje cilesore 2+1, kati 3, 116,7 m² 75.000eur (Prane kryqezimit mbi Kristal Center)

Zona/Rruga : Prane kryqezimit mbi Kristal Center.

SHITET

2+1
Sip: 116.7 , kati 3-te, me ashensor, me ballkon, orientimi veri, hyrja eshte e re, e pabanuar, me paisje cilesore si: grila elektrike,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 08:49
PX: 0
lexuar: 98
SHITET 2+1 Kati 4, 76 m² 65.000eur (Prane Amb.Kineze)

Zona/Rruga : Prane Amb.Kineze

SHITET

2+1
Sip:76 m2, kati i 4-ert , dhome ndenje+aneks+koridor+tualet+dy dhoma gjumi, orientimi perendim, e rikonstruktuar, e rivleresuar.
Cmimi : 65.000 euro...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:49
PX: 0
lexuar: 14
Qira 1+1 Kati 2, 70 m² 300 Euro (Myslym Shyri, prane BKT.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri, prane BKT.

Myslym ShyriJEPET ME QIRA
1+1

Kati 2-te, e mobiluar, ambient ndenje+dhome gjumi, balkon, e preferuar vetem per te huaj.
Cmimi: 300 eur/muaj
C: O
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:48
PX: 0
lexuar: 18
Apartament me qira 3+1 Kati 5, 170 m² 400 Eur/muaj (Komuna Parisit.)

Zona/Rruga : Komuna Parisit.

JEPET ME QIRA

Sip: 170m2, 3 dhoma gjumi+ambjent ndenje+ 2 tualete, e mobiluar lux, 3 a.c, lavastovilie etj.. kati 5-ste, me ashensor,
Cmimi: 400 eur/muaj
ID. bb
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 08:47
PX: 0
lexuar: 2,888
Shitet 2+1 Kati 4, 90 m² 105.000 Eur (Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri

SHITJE
2+1

Sip. 90 m2
Kati i 4-ert, me ashensor, 1 tualet (me dritare), balkon orientimi Jug-Lindje, i rikonstruktuar totalisht.
Apartamenti eshte...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:47
PX: 0
lexuar: 15
Apartament me qira 2+1+A+BLK 90 m² 38.000 Leke (Bulevardi Zogu pare, tek posta 4.)

Zona/Rruga : Bulevardi Zogu pare, tek posta 4.

JEPET ME QIRA

Sip: 90m2, cdo dhome eshte e shtruar me parket, dritaret jane me dopio xham.
Kati 4-ert, pallat i ri, me ashensor, uje 24ore, pa...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 08:46
PX: 0
lexuar: 1,149
SHITET HYRJE CILESORE 1+1 Kati 9, 64m² 75000 Eur (Rruga Mine Peza)

Shitet 1+1

Sip: 64m2, dhome ndenje+dhome gjumi+koridor+balkon+tualet me dritare, orientimi lindje. kati 9 dhe i fundit, me ashensor, me hipoteke. Shkallet e apartamentit jane me ndricim...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 08:45
PX: 0
lexuar: 21
Hyje cilesore ne shitje 2+1 Kati 6, 124 m² 124.000 Euro (Lulishtja Komuna Parisit, kompleksi Kolaveri.)

Zona/Rruga : Lulishtja Komuna Parisit, kompleksi Kolaveri.

Shitet

2+1komuna parisit
Sip: 124m2, soggiorno+ambjent gatimi,+dy dhoma gjumi+koridor+balkon ne nje dhome gjumi, 2tualete, me mobilim...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 08:44
PX: 0
lexuar: 49
Shitet 1+1 Kati 9, 75 m² 65.000euro (Tregu Elektrik, prane lokal Britaniku.)

Zona/Rruga : Tregu Elektrik, prane lokal Britaniku.

SHITET

1+1 (e pershtatshme si 2+1)

Sip: 75m2, e shfrytezueshme 63.7m2, kati 9-te, pallat 10katesh, 2 ashensor, tualet me sistem ngrohje kaldaje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:43
PX: 0
lexuar: 40
Qira 2+1 Kati 5, 70 m² 30.000 Leke (Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Myslym Shyri

JEPET ME QIRA

2+1
Kati 5-ste, hyrje ekzistuese, e mobiluar, cmimi: 30.000 lek/padiskutueshem
C 17.12 x
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:42
PX: 0
lexuar: 78
Qira 1+1 Kati 4, 80 m² 250 Eur/muaj (Bulevardi "Gjergj Fishta" ( Prane CEZ-it)

Bulevardi Gjergj FishtaZona/Rruga : Bulevardi "Gjergj Fishta" ( Prane CEZ-it)

JEPET ME QIRA

Kati 4-ert, soggiorno, ballkon, tualet, dhome gjumi, cdo ambjent eshte i mobiluar me te gjitha orendite...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:41
PX: 0
lexuar: 29
Qira 3+1 Kati 6, 90 m² 35.000 Leke (Budi, prane drejtorise Higjenes.)

Zona/Rruga : Budi, prane drejtorise Higjenes.

JEPET ME QIRA

3+1
Kati 6-te dhe i fundit, e mobiluar, hyrje ekzistuese, pa ashensor, me a.c.

Cmimi: 35.000 lek/muaj
C: 17.12 x
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:37
PX: 0
lexuar: 75
Prane qendres, qira 1+1+BLK Kati 9, 64 m² 30.000 Leke (mbrapa ish Ambs Jugosllave.)

Ambasada PolakeZona/Rruga : mbrapa ish Ambs Jugosllave.

Jepet me qira

1+1
Hyrja eshte e mobiluar, me ashensor, kati 9-te dhe i fundit, tualeti me dritare.
Cmimi. 30.000 lek/muaj/padiskutueshem.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 08:30
PX: 0
lexuar: 45
Shitet 2+1 Kati 5, 83 m² 60.000eur (Prane Maternitetit te Ri)

Zona/Rruga : Prane Maternitetit te Ri

SHITET

2+1
Sip: 83m2, kati peste dhe i fundit, ambjent ndenje+dy dhoma gjumi+papafingo ne proces perfundimi)+ balkon, pallat me tulla te bardha, pa ashensor,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:28
PX: 0
lexuar: 36
JEPEN AMBJENTE ME QIRA PER ZYRA Kati 3, 193 m² 1.000eur/muaj (Mine Peza.)

Zona/Rruga : Mine Peza.

JEPEN AMBJENTE ME QIRA PER ZYRA

Sip: 192,7m2
5 ambjente + 2 tualte+ blk.
Cmimi: 1.000eur/muaj
C: 28.9-X
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:27
PX: 0
lexuar: 25
Qira 3+1 Kati 5, 80 m² 300lek ne muaj (Perballe kompleksit Taiwan-it.)

Zona/Rruga : Perballe kompleksit Taiwan-it.

JEPET ME QIRA

3+1
80m2, hyrje ekzistuese, e pamobiluar, me a.c,
Cmimi: 300 eur/muaj.
C. 9.12
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 08:25
PX: 0
lexuar: 19
Kombinat, shitet 1+1 Kati 1, 40 m² 20.000 Euro (Llambi Bonata.)

Llambi Bonata
Zona/Rruga : Llambi Bonato, Kombinat.

SHITET

1+1
Sip: 40m2, kati pare. me hipoteke.
Cmimi: 20.000 eur
ID: 18.12 X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 20.08.2014, 08:23
PX: 0
lexuar: 1,148
Shitet 1+1 Kati 6, 57 m² 38.000 Euro (Tek Oxhaku)

shitet 1+1
Sip: 57m2, kati 6, me ashensor, me hipotek
Orientimi Jug-Perendim,

cmimi 38.000 Euro

BL C
0694081125
Rubrika: Objekte banimi - me qera 20.08.2014, 08:22
PX: 0
lexuar: 51
Hyrje me qira 2+1+ garazh, Kati 3, 101 m² 30.000lek/muaj (Bill Klinton mbi qendren Kristal.)

Zona/Rruga : Bill Klinton mbi qendren Kristal.

Qira

2+1
Sip: 101m2, kati 3-te, pallat 6katesh, 2tualete me dritare ku njeri eshte ne Dhomen e gjumit, me balkon, e mobiluar.
Me garazh.
Cmimi:...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.08.2014, 09:43
PX: 0
lexuar: 61
Qendra e Tiranes, 3+1 Kati 5, 90 m² 120.000 Euro (Rr. Reshit Collkau, tek Posta Qendrore)

Zona/Rruga : Rr. Reshit Collkau, tek Posta Qendrore.
Reshit Collaku

SHITET

3+1
Sip: 87.9m2, kati 5-ste dhe i fundit, (pa ashensor),
soggiorno+dhome ndenje+dy dhoma gjumi+balkon 5m
Orienimi...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 18.08.2014, 22:55
PX: 0
lexuar: 31
Shitet lokal 160 m² 3.800 Euro/m² (Prapa Kullave Binjake.)

Zona/Rruga : Prapa Kullave Binjake.

SHITET LOKAL

Sip: 160m2, duplex, me hipoteke.
Cmimi: 3.800 eur/m2
C: bl
Rubrika: Truall 18.08.2014, 22:54
PX: 0
lexuar: 29
Shitet truall 6.000m² 250 Euro/m² (Autostrada Tirane Durres, prane Citroenit.)

Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres, prane Citroenit.

SHITET

TRUALL
Sip: 6.000m2, cmimi 250 eur/m2
C:10.9-X
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 18.08.2014, 22:52
PX: 0
lexuar: 255
Shitet 3+1 Kati 5, 120 m² 90.000 eur (Mine Peza.)

Zona/Rruga : Mine Peza.

Shitet
3+1

Sip: 93m me hipoteke, 27m shtese; Ka dy dhoma gjumi + soxhorno + kuzhine gatimi dhe ngrenje , tualet. Ndodhet ne katin e peste/pallat 5 katesh. Tarraca eshte me ...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 18.08.2014, 22:52
PX: 0
lexuar: 44
Shitet 2+1 Kati 4, 80 m² 74.000eur (Prane gjimnazit Partizani.)

Zona/Rruga : Prane gjimnazit Partizani.

SHITET

2+1

Sip: 80m2 (74m2 me hipoteke), kati 4-ert, pallat 6katesh, ndertim i vitit '90-te, orientimi lindje, tualeti me dritare.
Cmimi: 74.000 eur
C: BB
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 18.08.2014, 22:51
PX: 0
lexuar: 58
Shitet 1+1+ambjente gatimi me vete, kati 8, 75 m² 800 Euro/m² (Prapa Rozafa Palace.)

Zona/Rruga : Prapa Rozafa Palace.

SHITET

1+1+ambjent gatimi me vete.
Sip: 75m2, kati 8-te dhe i fundit, me ashensor, e mobiluar, me hipoteke.
Cmimi: 800 eur/m2
C: BL
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 18.08.2014, 22:49
PX: 0
lexuar: 154
Jepet me qira Vile 4kateshe; 1.500 Eur (Bab Rexha, Prane ish Parkut te Autob.)

Zona/Rruga : Bab Rexha, Prane ish Parkut te Autob.

JEPET ME QIRA

Vile 4kateshe

Sip per kat 160m2,
Kati pare: holli i madh ndenje + tualet.
Kati dyte: 2dhoma gjumi + holl + tualet.
Kati trete:...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 18.08.2014, 22:48
PX: 0
lexuar: 62
Shitet hyrje + garazh, 3+1 Kati 3, 280 m² 230.000eur (Liqeni, prane kopshtit Zoologjik)

Zona/Rruga : Liqeni, prane kopshtit Zoologjik

SHITET

3+1
Sip: 280 m2, (ku 128 m2 jane verande), 3 dhoma gjumi + soggiorno + amb.gatimi me vete , sis.ngrohje qendror me kaldaje, me oxhak, orientimi...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 18.08.2014, 22:46
PX: 0
lexuar: 85
Shitet 1+1 Kati 10, 86 m² 750 Euro/m² (Prapa Universitetit Europian.)

Zona/Rruga : Prapa Universitetit Europian.

Shitet

1+1
Sip: 86m2, kati 10te i banimit, jo i fundit, me ashensor, orientimi jug. -perendim, koridor, balkon, tualeti me dritare, me hipoteke.
Cmimi...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 18.08.2014, 22:45
PX: 0
lexuar: 71
Shitet 3+1 Kati 11dhe i fundit, 180m² 350.000eur (Vaso Pasha)

Zona/Rruga : Vaso Pasha

SHITET
3+1

Sip: 180m2, kati 11-te dhe i fundit, orientimi jug- perendim-lindje, balkon, koridor, me parket cdo ambjent, me verande, tualete me vaske jakuzzi, sistem ngrohje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 18.08.2014, 22:44
PX: 0
lexuar: 1,706
Shitet hyrje cilesore 2+1 Kati 2, 114 m² 120.000 Eur Kompleksi ri Kika, Komuna Parisit

Shitet

2+1
Sip: 104m2 me hipoteke, (114m2 sip.totale) dy dhoma gjumi + sogiorno, me balkon, kati 2-te, me dy ashesor, nje tualet me aspirim, koridor, orientimi jug, perendim.
Apartamenti eshte me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 18.08.2014, 22:41
PX: 0
lexuar: 79
Shitet vile 250.000 Eur (Irfan Tomini, blloku vilave.)

Zona/Rruga : Irfan Tomini, blloku vilave.

SHITET VILE 2KATSHE + PAPAFINGO

Sip truallit 280m2
Sip e rrethuar 380m2
kati pare 2dhoma + guzhine + tualete
kati dyte 2dhoma + sogiorno +verande
kati...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 18.08.2014, 22:37
PX: 0
lexuar: 150
Magazine me qira 927 m² 2.5eur/m2 (Prane MegaTek.)

Zona/Rruga : Prane MegaTek.

JEPET MAGAZINE ME QIRA

Sip: 927m2,
5m lartesi
Cmimi: 2.5eur/m2
C: 07.5-X
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 18.08.2014, 22:37
PX: 0
lexuar: 53
JEPET ME QERA MAGAZINE 400 m² (Autostrade prane DHL-se.)

Zona/Rruga : Autostrade prane DHL-se.

JEPET ME QERA

Sip: 400m2, lartesia 4,5m, cmimi: 3eur/m2

C: 07.5-X
Rubrika: Truall 18.08.2014, 22:36
PX: 0
lexuar: 75
Troje ne shitje 2200m - 16.600m; (Zonat: TEG; DAJT; PRANE HYGEAS)

Zona/Rruga : Zonat: TEG; DAJT; PRANE HYGEAS.

TROJE NE SHITJE;


Perballe TEG-ut, mbi Eklipsin.
Sip: 16.600m2, me certifikate pronesie, ullishte,
cmimi: 100eur/m2, padiskutueshem
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 18.08.2014, 22:36
PX: 0
lexuar: 136
Qira magazine 1.800m² 2,5eur/m2 (Prane autostrades, Universiteti Vitrina )

Zona/Rruga : Prane autostrades, Universiteti Vitrina

JEPET MAGAZINE ME QIRA

Sip: 1.800m
Magazina eshte 2 kateshe
me nga 900m/kat
Cmimi: 2.5eur/m2
C: 06.5-X
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 18.08.2014, 22:35
PX: 0
lexuar: 98
Toke me qira 25.000m² 0,5eur/m2 (Autostrade prane DHL-se.)

Zona/Rruga : Autostrade prane DHL-se.

JEPET TOKE ME QIRA

Sip: 25.000m, me mundesi ndarje, toke bujqesore, brezi dyte, mundesi bashkepunimi me %,
Cmimi: 0,5eur/m2
C: 14.5-X
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 18.08.2014, 22:35
PX: 0
lexuar: 50
Shitet dyqan 130 m² 3.000 Euro/m² (Don Bosko, buze rruge.)

Zona/Rruga : Don Bosko, buze rruge.

SHITET DYQAN

Sip: 130m2, buze rruge, me fasade xhami, me tualet, me hipoteke.
Cmimi: 3.000 eur/diskutueshem.
C: 20.9-X
Rubrika: Truall 18.08.2014, 22:34
PX: 0
lexuar: 29
Shiten troje 3.000m2, 6.000m2, 20.000m2, 40.000m² (Autostrada Tirane Durres)

TORJE NE SHITJE

Aurora Group, buze autostrade.
Sip: 40.000m2,
Cmimi: 130eur/m2


Autostrada Tirane Durres, tek Opeli.
Sip: 3.000m2; 6.000m2, 20.000m
Shiten si parcela te ndara.
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 197

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"