970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: hint; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Njoftimi: Kamera Sigurie

  nga hint

  Kamera Sigurie

  Ofrojme Instalime Elektronike per:

  •Sisteme Survejimi IP Camera (Digitale) dhe Analoge.
  Duke filluar nga 15€ per camera analoge 1MP Hikvision.
  Duke filluar nga 49€ per DVR...
 2. Projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin dhe relacionin teknik.

  Sherbimi qe ofroj i perket fushes se ndertimit, konkretisht mbrojtes nga zjarri.

  Pergatis projekte per mbrojtjen nga zjarri/ plan evakuimin dhe relacionin teknik.
  Sherbimi eshte i licensuar nga...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2