kėrko:

Type: Posts; User: VFishta; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, shes lokal Kati 0, 42m2, 750 Euro/m2 (22 r Dhimiter Kraja Hekurudha plazh)

  Zona/Rruga : 22 r Dhimiter Kraja Hekurudha plazh

  Lokale 42, 80 dhe 100m2 per shitje ose qera. Zone e qete cilesore me gjithe sherbimet afer. Cmime te negociueshme.

  Cel. : 0676495140
 2. Durres, shes SmartWatch Samsung A1 Sport 500 Leke

  Shes Smartwatch A1 Sport te bardha dhe te zeza sapo te prodhuara, ne kutine e origjines. Kompatible IOS & android; ekran 160X180mm afishim 1.54 HD TFT; bateri 380mA; karikim USB. Dual funksion ore me...
 3. Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 80 m² 32.000 Euro (R Dhimiter Kraja plazh Hekurudha)

  Zona/Rruga : R Dhimiter Kraja plazh Hekurudha

  Ndertese cilesore 2012 zone e qete larg zhurmes & turmes por afer gjithe sherbimeve dhe plazhit- reth 400m. Ashensor me ēip 6000 lek/vit. Orientim...
 4. Durres-Tirane, ofrojme kurse gjuhe Frengjisht & Anglisht

  Prof Franko-Shqiptar jep kurse Frengjisht & Anglisht ne Durres ose Plazh ose Tirane.
  1000 lek per femije dhe 1500/muaj per adoleshente kurset individuale 1 ore, numrin e te cileve do e caktojme ne...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4