kėrko:

Type: Posts; User: Shoqata Misioni Terre des hommes ne Shqiperi; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ftesė pėr ofertė "Blerje gjedhėsh dhe bagėti tė imėta"

  THIRRJE PĖR OFERTĖ: "Blerje gjedhė dhe bagėti tė imėta"

  Nė kuadėr tė zbatimit tė projektit IRMA - “Pėrmirėsimi i aksesit dhe riintegrimi i fėmijėve, tė rinjve dhe familjeve tė kthyera nga migrimi,...
 2. Tirane, ftesė pėr ofertė “KANCELARI DHE MATERIALE PEDAGOGJIKE”

  THIRRJE PĖR OFERTĖ: “Kancelari dhe materiale pedagogjike”

  Nė kuadėr tė programeve dhe projekteve qė do tė zbatojė gjatė vitit nė vijim, Terre des hommes Misioni nė Shqipėri shpall thirrjen pėr...
 3. Tiranė, ftesė pėr ofertė pėr: "MOBILIM & PAJISJE PĖR SHĖRBIME KOMUNITARE ĒERDHE & KOPĖSHT"

  THIRRJE PĖR OFERTĖ PĖR “MOBILIM & PAJISJE PĖR SHĖRBIME KOMUNITARE, ĒERDHE & KOPĖSHT" - SHKODĖR

  Nė kuadėr tė marrėveshjes sė bashkėpunimit me Bashkinė Shkodėr pėr zbatimin e projektit IRMA -...
 4. Tirane, ofroj vend pune Child Rights Protection Area and Network Officer (Albania)

  Terre des hommes Mission in Albania is seeking to recruit a Child rights protection area and network officer based in Albania


  As part of the Project Management team of the EIDHR funded project...
 5. Tirane, ofroj vend pune Regional HR and Administration Manager Albania & Kosovo

  Vacancy Announcement: Regional HR and Administration Manager Albania & Kosovo


  Terre des hommes Albania & Kosovo (Tdh AL & KS) is seeking to recruit a Regional Human Resourses and...
 6. Tirane, kerkohet KUOTIM PER SHERBIME & PRODUKTE PER T’U KONTRAKTUAR PER 2017

  Terre des hommes eshte nje organizate jo-fitimprurese, qe operon ne Shqiperi qe prej vitit 1993 ne fushen e mbrojtjes se te drejtave te femijeve, identifikuar me NIPT K62106002A.

  Ne kuader te...
 7. Prishtine, Looking for a consultant for strategic and structural phase out from engagement in formal and informal child protection and community

  Looking for a consultant for strategic and structural phase out from engagement in formal and informal child protection and community based mechanisms at local level

  Background information: ...
 8. Shqiperi, ofroj vend pune part time Mesues

  POZICION VAKANT – MĖSUES ME KOHĖ TĖ PJESSHME (SHKODĖR)


  INFORMACION I PĖRGJITHSHĖM RRETH PROJEKTIT:


  Terre des hommes nė Shqipėri po zbaton projektin “Pėrmirėsimi i kushteve tė jetesės dhe...
 9. Shqiperi, ofroj vend pune part time

  POZICION VAKANT – MĖSUES ME KOHĖ TĖ PJESSHME (KORCĖ)  INFORMACION I PĖRGJITHSHĖM RRETH PROJEKTIT:

  Terre des hommes nė Shqipėri po zbaton projektin “Pėrmirėsimi i kushteve tė jetesės dhe...
 10. Shqiperi, ofroj vend pune Psikolog/e

  POZICION VAKANT – Psikolog nė Qendrėn Komunitare Levan, Fier

  1. INFORMACION I PĖRGJITHSHĖM RRETH PROJEKTIT:

  Qendra Multi FunksionaleKomunitare Levan, Fier, nje partneritet i Bashkisė Fier me...
 11. Shqiperi, ofroj vend pune Team Leader/Surveillance Officer

  Team Leader/Surveillance Officer

  With over 10 years’ experience in the Balkan region, Terre des hommes has been developing one of the largest network of child protection NGOs, with contacts and...
 12. Tirane, ofroj vend pune Financiere

  JOB ANNOUNCEMENT

  FINANCE MANAGER POSITION


  Health for All Project in Albania (HAP) is funded by Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC) of the Swiss Government and is being...
 13. Tirane, ofroj vend pune part time

  General information about Terre des hommes Foundation

  Terre des hommes (Tdh), a Swiss foundation based in Lausanne, without preoccupation of political, racial or confessional bias, has been...
 14. Organizational Capacity Building Coordinator (Albania)

  http://www.njoftime.com/karriera/Tdh_OCB_Coordinator.pdf
 15. Child Protection Coordinator

  http://www.njoftime.com/karriera/Tdh_Job_vacancy_Child_Protection_Coo.pdf
 16. Programme Officer on Child Protection

  http://www.njoftime.com/karriera/Tdh_Job_vacancy_PO_CP.pdf
 17. Regional Finance and Administration Manager (Albania and Kosovo)

  http://www.njoftime.com/karriera/Tdh_Finance_manager.pdf
 18. Tirane, ofroj vend pune CONTINUING MEDICAL EDUCATION EXPERT

  HEALTH for ALL Project - albania  Job Vacancy  CONTINUING MEDICAL EDUCATION ExPERT
 19. Tirane, ofroj vend pune Accountability, transparency and good governance OFFICER

  Job Vacancy


  Accountability, transparency and good governance OFFICER


  General information about Terre des hommes Fondation
  Terre des hommes (Tdh), a Swiss foundation based in...
 20. Tirane, ofroj vend pune PROCUREMENT AND REHABILITATION ENGINEER

  Job Vacancy


  PROCUREMENT AND REHABILITATION ENGINEER


  General information about Terre des hommes Fondation
  Terre des hommes (Tdh), a Swiss foundation based in Lausanne, without...
 21. Fier, ofroj vend pune Project FIELD OFFICER

  Job Vacancy


  Project FIELD OFFICER


  General information about Terre des hommes Fondation
  Terre des hommes (Tdh), a Swiss foundation based in Lausanne, without preoccupation of...
 22. Tirane, ofroj vend pune part time

  Call for an Associate of the Regional Resource Centre


  (Part-time position based in Tirana, Albania)

  Background:
  The Regional Resource Centre (RRC) for Child Protection aims at...
 23. Tirane, ofroj vend pune COMMUNICATIONS OFFICER

  JOB VACANCY


  COMMUNICATIONS OFFICER


  Terre des hommes is seeking to recruit a Communications Officer to design and implement a country communication...
 24. Prishtine, ofroj vend pune Deputy Country Representative

  Terre des hommes – child relief


  Delegation in Kosovo

  Job Vacancy
 25. Tirane, ofroj vend pune EIDHR Project Coordinator

  Job Vacancy


  EIDHR Project Coordinator


  General information about Terre des hommes
  Terre des hommes Foundation is active in Albania since 1993, primarily working in the fields of...
 26. Tirane, ofroj vend pune CHILD PROTECTION Capacity Building Specialist

  Job Vacancy  CHILD PROTECTION Capacity Building Specialist  Terre des hommes is recruiting a Child Protection Capacity Building Specialist responsible for the overall...
 27. Tirane, ofroj vend pune budgeting, transparency and good governance ADVISOR

  Job Vacancy


  budgeting, transparency and good governance ADVISOR


  General information about Terre des hommes Fondation
  Terre des hommes (Tdh), a Swiss foundation based in...
 28. Tirane, ofroj vend pune communications OFFICER

  Job Vacancy


  communications OFFICER


  General information about Terre des hommes Fondation
  Terre des hommes (Tdh), a Swiss foundation based in Lausanne, without preoccupation of...
 29. Tirane, ofroj vend pune PROGRAM MANAGER for health project

  Job Vacancy


  PROGRAM MANAGER for health project


  General information about Terre des hommes Fondation
  Terre des hommes (Tdh), a Swiss foundation based in Lausanne, without...
 30. Tirane, ofroj vend pune SPECIALIST in PRIMARY AND COMMUNITY HEALTH CARE

  Job Vacancy

  SPECIALIST in PRIMARY AND COMMUNITY HEALTH CARE
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 48
Faqja 1 nga 2 1 2