krko:

Type: Posts; User: Vision Travel; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 54 m 65.000 Euro (Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha


  Shite hyrje 2+1 sip 54 m2 me nje banjo me dritare

  ka shtese nje ballkon 4 m2 me pamje nga rruga

  krysore te rruges he nje ballkon nga pas hyrjes e...
 2. Tirane, shes dyqan Kati 1, 44 m 100.000 mije euro (Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Muhamet Gjollesha


  Shitet dyqan bylmeti me sip 44 m2 me

  nje banjo me dritare eshte dy shkalle

  shitet me te gjithe paisjet frigorifike me

  klientele te rregullt me...
 3. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3 me sip . 80 .6 m 650 Euro/m2 (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht


  Shitet hyrje 1+1 sip 80.60 kati 3 i banimit me nje banjo

  me ajrim eshte gjysem e kompletuar ka qene me qera

  eshte ndertim i ri me ashensor me pamje nga...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m 1.300 Euro/m2 (Osman Myderizi)

  Zona/Rruga : Osman Myderizi


  Shitet hyrje 2+1 sip 100 m2 me nje banjo

  me dritare eshte ndertim i ri me dy ballkone

  me ashensor me pamje veri perendim ndodhet

  Ish Parku i...
 5. Lushnje, shes toke 40 hektar 15 Euro/m2

  Shitet toke sip 40hektar ne Karavsta Lushnje

  eshte toke kodrina te buta eshte me dokumenta

  te rregullta pronesie mimi 1.5 euro m2 AGJENSIA IMOBILARE VISION TEL 0682253407 TEL...
 6. Tirane, jap me qera Vile 4+1+A+BLK Kati 0, 520 m 2.500 Euro (Selite)

  Zona/Rruga : Selite

  Jepet me qera Vile 2 kateshe ne Selite.

  Vila eshte ne gjendje shume te mire dhe me oborr (modeli amerikan i viles).
  Vila eshte e perbere nga 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 2...
 7. Tirane, jap me qera zyre Kati 1, 20 m 25.000 Leke (Sulejman Delvina)

  Zona/Rruga : Sulejman Delvina


  Jepet me qera ambjent me sip 20 m2 kati

  pare me nje banjo ka qene zyre eshte e pershtashem

  per zyre per rrobaqepesi per floktore dhe aktivitete te ...
 8. Tirane, shes garazh Kati -1, 16 m 13.000 Euro (Astiri Unaza Re)

  Zona/Rruga : Astiri Unaza Re  Shitet Garazh sip 16 m2 kati pare nentoksor

  eshte garazh ne vehte me garazh te mbyllur

  me qepen ne vehte eshte ndertim i ri ndodhet
 9. Tirane, shes toke 190.000 Euro (Liqeni Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni Thate


  Shitet toke sip 1000 m2 ndodhet tek Liqeni Thate

  eshte afer Viles Artan Dulakut dhe eshte me pamje

  shikon e tere nga Tirana dhe eshte 10 m nga...
 10. Sarande, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 140 m 100.000 Euro

  Shitet hyrje sip 2+1 dhe nje garsonjere me sip 140 m2

  me dy banjo ndodhen kati 5 me dy banjo me punime teper

  cilesore eshte me kompletim qe kap vleren 40 mije euro

  qe ndodhet ne...
 11. Tirane, shes toke 6.000 m 55 Euro/m2 (Citi Parku)

  Zona/Rruga : Citi Parku


  Shitet toke sip 6000 m2 eshte bllok

  ndodhet perball Citi Park eshte e

  pershtateshem per biznes per magazina

  eshte buze rruges se asfaltuar eshte
 12. Durres, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 85 m 500 Euro/m2 (Golem)

  Zona/Rruga : Golem  Shitet hyrje 2+1 sip 85 m2 me nje banjo me dy ballkone

  eshte me verande eshte e kompletuar shume mire

  ndodhet ne Golem ngjitur me MATEHANER
 13. Librazhd, shes toke 35 ha 100 Leke/m2 (Gramesh)

  Zona/Rruga : Gramesh


  Shitet ne Gramesh Toke pyell sip 35 hektare

  ndodhet ne Gramesh eshte me dokumentacion

  tge rregullt hipotekor mimi 100 leke te reja m2 AGJENSIA IMOBILARE...
 14. Sarande, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 140 m 87.000 Euro (Sarande)

  Zona/Rruga : Sarande


  Shitet hyrje 3+1 sip 140 m2 me 2 banjo

  eshte e kompletuar shume mire eshte vija

  e pare 50 metra nga deti me pamje shume

  bukur nga deti eshte me hipoteke...
Trego rezultatin 1 deri 14 nga 14