Kliko
albacall
theHeadHunter_HP_R

Registration

Regjistrimi tek www.njoftime.com

The Facebook Platform

Required Information

Ky emer do tju duhet ne logim, do jete publik dhe do shoqeroje cdo njoftim tuajin.
Ju jeni duke u regjistruar nė njė treg internacional ofertash dhe kėrkesash!
Zgjidhni njė emėr sa mė tė pėrshtatshėm.
(nese jeni subjekt, perdorni emrin e subjektit)
Mundet qė emri qe tentoni te zgjidhni tė jetė i zėnė!
... janė mijra persona dhe subjekte tė regjistruar, kėshtu qė emra tė zakonshėm janė tė zėnė....

zgjidhje: pėrdorni iniciale nėse doni tė jeni anonim p.sh. Ar. Mo. ose kombinacione emėr mbiemėr....

Zgjidhni nje fjalekalim (password) qe e mbani mend kollaj!

e-maili eshte i mbrojtur dhe nuk mund te shihet nga te tjeret!

shkruani 6 shenjat qe shikoni larte ne grafik-foto.
Ne rast se nuk i dalloni mire, klikoni -> rifresko.... dhe ju dalin 6 shenja te reja.
(*) Kjo barriere eshte per efekt sigurie dhe nuk ju del me nese jeni anetar i regjistruar!

Informacione - Adresari

Rregullorja

Rregullorja e Portalit

Registration to this portal is free! We do insist that you abide by the rules and policies detailed below. If you agree to the terms, please check the 'I agree' checkbox and press the 'Complete Registration' button below. If you would like to cancel the registration, click here to return to the forums index.

Regjistrimi nė Portalin njoftime.com ėshtė falas dhe pa kushte!

Publikuesi duhet ti pėrmbahet rregullave tė mėposhtme dhe udhėzimeve tė stafit mirėmbajtės:

1. Ofertat, kėrkesat, njoftimet dhe informacionet qė ju publikoni duhet ti pėrgjigjen tė vėrtetės.

2. Ato nuk duhet tė pėrmbajnė shėrbime apo mallra ilegale, veēanėrisht:

armė zjarri apo tė ftohta ashtu siē e pėrkufizon ligji
materiale radioaktive, helme, explosive
propagandė exstremiste
pornografi, drogė etj…

3. publikimi jashtė limiteve tė pėrcaktuara ėshtė me pagesė, tarifat dhe limitet gjenden tek: limite/cmime

4. Thyerja e rregullave ēon nė pėrjashtimin pa paralajmėrim tė publikuesit!