» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C D E F G H I J K L M N O P [Q] R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 1 deri 30 nga 448
Kėrkimi zgjati 0.12 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Kartvizita RubrikaSortierung umkehren Kontakt postime
Qendra Argetuese BLUR

 
Qendra Argetuese BLUR

Rr.Elbasasanit 5 km larg Tiranes
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 069 20 79 072
Cel.: +355 048830134
Turizem

lojera,restorante,bar,kopesht per femije,salle per konferenca,party,dasma,mbledhje,Bowling, bilardo,shuffleboard,oferta,sherbime,Argetim
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
QENDRA TREGETARE "MEGAOUTLET"

Tiranė
Shqipėri

Tregti

sendpm.gif
find.gif
5
qkaca

qani kaca

rruga divjak komuna terbuf
98667  Lushnje
Shqipėri

Tel.: 0682158031
Fax: 89689
Cel.: +355
Supermarket

cs
sendpm.gif
qkaca dergoji mesazh ne MSN
0
Qiriu.net

Qiriu.net

Rruga Hoxha Tasim
4001  Shkodėr
Shqipėri

Cel.: +355673746952
Shtypi/Media

Qiriu.net, portali ku mund tė gjeni informacione tė larmishme duke filluar qė nga lajmet dhe opinionet objektive e duke vazhduar me sportin, letėrsinė e kulturėn por pa lėnė pas dore rubrikat si: kuriozitete, humor, video, intervista, shėndeti ynė etj. I hapur gjithnjė pėr bashkėpunimin dhe ndarjen e ideve sėbashku, qiriu.net, portali juaj!
sendpm.gif
home.gif
find.gif
13
Qendra "Daut Boriēi" Shkoder

ISLAMIC RELIEF WORLDWIDE

Prane Xhamise se Bardhe Perash
Shkodėr
Shqipėri

Tel.: Eagle 0672156977 / Vodafon 0693177856
Cel.: +355 (0) 24 1664
Shoqata/OJF

sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
Qendra Komunitare Integrimi

Social Show Demarkacion (SSD)

Rruga: “Thoma Koxhaj”, Kompleksi Derveni, Njėsia Bashkiake Nr. 6
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 69 26 95 300
Shoqata/OJF

SSD, ėshtė nxitje debati, tė ftuar, intervista, personazhe, komedi, aktualitet, sarkazėm dhe ilaritetit. SSD, ėshtė njė gjimnastikė e mendimit, midis Argėtimit & Debatit, fjalėve nė dukje, utilitarizmit dhe qėllimit pėr zhvillimin e mendimit nė thelb.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
3
qendra SEB

 
organizata jofitimprurese qendra SEB

rr. D. Kastrioti
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0692281670
Shoqata/OJF

konsulence ekonomike
sendpm.gif
find.gif
1
Qendra The Experts

 
Qendra The Experts

Blv.Bajram Curri
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0698762102
Shoqata/OJF

Laboratori i pare kriminalistik privat ne Shqiperi,i specializuar ne identifikimin e dokumentave te falsifikuara,identifikimin e personit permes fotos dhe zerit.Eksperience 10 vjecare ne tregun shqiptar,duke ofruar edhe trajnime profesionale ne sistemin bankar,per mbrojtjen kunder falsifikimit te kartemonedhave dhe mbrojten e sigurise ne banke nga grabitja me dhune dhe zjarri.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
Qendra Trajnimit "Kardinal Mikel Koliqi"

Rr.Vace Zela ish parku autobuzave
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 42 263209
Cel.: +355 42 263209
Shoqata/OJF

Trajnime
sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
QZhK “Sot per te Ardhmen"

 
Qendra per Zhvillim Komunitar “Sot per te Ardhmen”

Lagja 17, Rr. Rinia Durrsake, ish-Kenete, Durres
Durrės
Shqipėri

Tel.: (04) 230 24 10
Fax: + 355 (04) 230 24 10
Cel.: +355
Shoqata/OJF

Qendra per Zhvillim Komunitar “Sot per te Ardhmen” eshte nje qender multifunksionale, multidispilinare qe ka per qellim krijimin dhe zhvillimn e politikave sociale edukimit te femijeve, promovimit te barazise gjinore, fuqizimit te te rinjve dhe integrimit te komunitetit ne teresi. Ajo ka nje eksperience 14 vjecare ne fushen e sherbimeve sociale, duke ofruar sherbime per nje numer prej me shume s
sendpm.gif
home.gif
0
QERIM

 
RRUGA E BARRIKADAVE
Tiranė
Shqipėri

Sherbime Financjare

sendpm.gif
find.gif
4
Qender Estetike Beauty Image

 
Qender Estetike ""Beauty Image"'

Rr.Barrikadave perballe gjimnazit ''Sami Frasher''
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0692557804
Cel.: +355
Sherbime

Qender Eststike (ketu do te gjeni trajtime te fytyres me linjat e Arit,Zafirit,Sojes,si dhe trajtime me Microdermobrazion me koka diamanti.
sendpm.gif
Qender Estetike Beauty Image dergoji mesazh ne Yahoo!
find.gif
1
Qebaptore gjakova std dinamo

Qebatore gjakova

Don bosko dhe emin durraho
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0694311800
Cel.: +355
Restorante

Ushqim tradicional...traditional food
sendpm.gif
find.gif
3
Qenan Fida

 
FIFIX I MIRI

Korpusi 15
91250  Dibėr e Madhe
Maqedoni

Cel.: 0038970335177
Prodhim/Perpunim

Kam repart prodhimi me materiale savatimi
sendpm.gif
0
qeram daci

 
Cel.: +355682002355
Ndertim

Shes nje apartament 2+1,pallat i ri,35000euro,100m nga deti.
sendpm.gif
0
qetsor latifi

 
shtrime pllaksh

darzeze e re
34012  Fier
Shqipėri

Tel.: 00306981023882
Cel.: 00306981023882
Ndertim

kerkoj pune jam usta shtrime pllakash kam 12 vjet qe e ushtroj kete pune momentalish ndodhem ne greece per te par disa nga punet e mija kliko ketu ju flm( https://www.facebook.com/ShtrimDheVeshjePllakashTeGjithaLlojet
sendpm.gif
qetsor latifi dergoji mesazh ne Skype™
0
Qetsos Latifi

 
shtrime pllaksh

darzeze e re
34012  Fier
Tel.: 00306981023882
Cel.: 00306981023882
Ndertim

KERKOJ PUNE JAM MJESHTER SHTRIME PLLAKASH KAM 10 VJET EKSPERJENCE PUNE NE GREQI NA KONTAKTONI NE (bosi.bosi08@gmail.com) OSE NE TEL 00306981023882 nuk e kam problem dhe jashte shtetit zoteroj gjuhen greke dhe shqip
sendpm.gif
Qetsos Latifi dergoji mesazh ne MSN Qetsos Latifi dergoji mesazh ne Skype™
find.gif
3
QelbaniXshop

 
QelbaniXshop

Rr.Barrikadave ish kinema 17 nentori, dhe ne kryqezimin e Rr. Fortuzi
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 00355 693923150
Moda/Veshja

sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
Queen Eelia

 
QUEEN ELIA FASHION

RR.BARIKADAVE
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0694733856
Moda/Veshja

MODA FASHION
sendpm.gif
find.gif
1
qehaja

 
QEHAJA (MOBILERI DRURI)

5 MAJI
TIRANE
SHQIPERI

Tel.: 0682054530
Cel.: +3550692054530
Mobilje

SHKALLE,KANGJELLA,KUZHINA,DH.GJUMI,TENDA DRURI
sendpm.gif
find.gif
5
qemal zhilli

 
mobileri QZHILLI kroi i fokes fshati hallil
Kruje
Shqipėri

Cel.: 0693105278
Mobilje

kekoni prodhime druri te ndryshme dhe porosi te bera nga profesionist me pervoje 35 vjecare na telefononi
sendpm.gif
find.gif
1
qendresa.topojani

 
Gryka e Kacanikut
Kacanik
Kosovė

Cel.: +37744908775
Mjeksi

Mjekėsi
sendpm.gif
home.gif
0
qenan murati

 
Presheve
Serbi

Marketing

sendpm.gif
0
Qender e Formimit Profesional

 
e Durresit
0355  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0682067991
Cel.: 04 237558
Kurse Profesionale

Informacion,ndermjetesim,punesim,formim profesinal
sendpm.gif
find.gif
3
QENDER KURSE PRAKTIKE INTENSIVE KONTABILITET

FINANCE PARTNER

MINE PEZA, AFER KAFE FLORES. TIRANE.
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 685390556
Cel.: +355 694484442
Kurse Profesionale

KURSE TE LICENSUARA PRAKTIKE INTENSIVE KONTABILITETI, MBAJTJE KONTABILITETI PER BIZNESET, DEKLARIME ONLINE, LISTE PAGESA, LIBER BLERJE, LIBER SHITJE, TVSH, TAPI, KONTABILIZIME, MBAJTJA E LLOGARIVE, MAGAZINA, FURNITORET KLIENTET, ARKA, BANKA, AMORTIZIME,KEMBIMET VALUTORE, Cash Flow, BILANCI,FINANCA 5 DHE GJITHCKA TJETER RRETH KONTABILITETIT. JU NA JEPNI BESIMIN, NE JUA SHPERBLEJM ME PROFESIONALITET DHE KORREKTESE MAKSIMALE. JU MIRPRESIM.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
3
Qender Kursesh Profesionale Kontabiliteti

Qender Kontabiliteti "Silva"

Rr. E "Dibres", prane Selvise
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355694024462
Cel.: +355682066820
Kurse Profesionale

KURS PROFESIONAL KONTABILITETI + FINANCA 5 Do te trajtohet: • Mbajta e kontabilitetit te kompanive private sipas SKK-ve dhe Legjislacionit Shqiptar, • Njohja me dokumentat fiskale dhe legjislacionin dhe tatimor, • Rregjistrimi i transaksioneve te ndryshme kontabile ne programin Financa 5(blerje, sjitje, arka, banka etj), • Pergatitja dhe deklarimi i librave te blerjeve dhe te shitjeve, etc..
sendpm.gif
find.gif
1
Qender Kursesh Toeli

 
Rruga Karl Gega, p 3/1 zyra 4, Tirana, Albania
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 069 77 61 906
Kurse Profesionale

Qendra Toeli kryen trainime nė fushėn e kompjuterit, kurse parauniversitare dhe universitare ne fushen e Ekonomise dhe Informatikes si dhe nė gjuhė tė huaja, si Anglisht, Italisht, Spanjisht dhe Portugalisht.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
Qender Trajnimi UHY Elite

 
Qendra e Trajnimeve UHY ELITE

Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 42237199
Kurse Profesionale

Kurse pėr mėsimin e programeve kompjuterike tė kontabilitetit si Programi BILANC, FINANCA 5, ALPHA. • Kurse pėr kontabilitetin praktik dhe deklarimet periodike nė tatime • Kurse specifike pėr Legjislacionin Fiskal • Kurse pėr Standartet Kombėtare / Ndėrkombėtare tė Kontabilitetit (SNK dhe SNRF)
sendpm.gif
find.gif
1
qenderkursesh

 
Tiranė
Shqipėri

Kurse Profesionale

sendpm.gif
find.gif
7
QENDRA "VIKTORIA"

 
VICTORIA LANGUAGE CENTRE

Lagja 5, Rruga e Deshmoreve (perballe stacionit te fugonave te Tiranes
Durrės
Shqipėri

Tel.: +355 52 220 605
Cel.: +355683054955
Kurse Profesionale

KURSE TE GJUHES ANGLEZE DHE ITALIANE KURSE INFORMATIKE (PAKETA OFFICE, AUTOCAD, PROGRAMIM C++/JAVA, SPSS, MATLAB, FINANCA 5) KURSE PARAPERGATITORE PER: TOELF, IELTS
sendpm.gif
QENDRA "VIKTORIA" dergoji mesazh ne Yahoo!
home.gif
find.gif
4
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 448

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"