» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C D E F G H I J K [L] M N O P Q R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 1 deri 50 nga 4308
Kėrkimi zgjati 0.73 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Kartvizita RubrikaSortierung umkehren Kontakt postime
LAKU

 
2000  Durrės
Shqipėri

Cel.: 00355682750373
Turizem

JET SKI 2001 POLARIS VIRAGE 3 SEATER SL700
sendpm.gif
0
LAND FOR SALE IN PALASA

 
Rruga Nacionale VLORE-HIMARE
1000  PALASĖ
Shqipėri

Tel.: 003550662155541
Cel.: 00355692155541
Turizem

manaxher marketingu
sendpm.gif
find.gif
10
lediondhamo

 
Fier
Shqipėri

Turizem

sendpm.gif
0
Luter Malaj

 
Rruga kryesore, pallatet e reja.
1001  Orikum
Shqipėri

Tel.: 0692855644
Cel.: 0692855644
Turizem

Apartament me qera nė Orikum, Rent home, affitto casa. Pallati i ri, pėrball me dyqanin e Vodafonit, kati 4, 1+1 75 metėr katror , 35.000 lek nė 15 ditėsh- 250 €. Deri nė 5 persona. Shtėpitė jan tė kompletuara me tė gjitha pajisjet nė mėnyrė bashkohore ! 300 metra larg buzėz sė detit.Tė interesuarit tė kontaktojnė nė nr : 0692855644
sendpm.gif
home.gif
find.gif
10
luxusapartment

Prominade
Sarandė
Shqipėri

Turizem

Apartamente me qera
sendpm.gif
find.gif
1
LEO KOTOLLAKU

 
SI Adriatic

uznov berat
osaka

Tel.: 0722366606
Tregti me shumice

makina,traktora,elektronike,motorra,freza
sendpm.gif
0
LIRO DION

 
L 17 DURRES
1234  Durrės
Shqipėri

Tel.: 0693760047
Tregti me shumice

sendpm.gif
find.gif
1
Lulzim Jonuzaj

 
LuVaRa&Co

Dortmund
Gjermani

Tel.: 0049.231.5347032
Fax: 0049.231.5347036
Cel.: 0170.3093082
Tregti me shumice

Handels Agentur "LuVaRa & co".(Export-Import)
sendpm.gif
find.gif
50
Lumturije Hala

 
Rr Nacionale(ish baza e buqesise)
+355  Librazhd
Shqipėri

Cel.: 0694142446
Tregti me shumice

Shitet toke dhe objekte
sendpm.gif
0
L&M COMERCIAL

 
L&M Comercial

Rruga Asti Nushi Lagja 14 shkozet
Durrės
Shqipėri

Tregti

sendpm.gif
find.gif
3
lac kurbin

 
Kurbin
Shqipėri

Tel.: 0685288804
Tregti

shes mjete lavazhi italiane
sendpm.gif
0
landi & lindi

 
00355  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 069 21 20 310
Cel.: +355 069 21 20 310
Tregti

kerkoj te blej ose te mar me qera bar restorant
sendpm.gif
0
Latina Caffe

 
Latina Caffe

Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 (0) 6936 27883
Tregti

Tregtim Kafeje Express
sendpm.gif
find.gif
1
LCWAIKIKI

 
Shqipėri

Tregti

LC Waikiki is a leading fashion retail company with a turnover of $ 2.6 billion. The LC Waikiki brand is a collection of fashion for women, men and children, with its own stores established in countries across Eastern Europe, Middle East, Russia, CIS countries and Turkey
sendpm.gif
home.gif
find.gif
17
LED Shop

 
LED Shop

"Sulejman Delvina"
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355684064191
Tregti

Shitje dhe suport i ndricimeve LED
sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
ledion020886

 
lagjia 15 tetori,rr hasaf dishnica
Fier
Shqipėri

Cel.: +355693705586
Tregti

sendpm.gif
find.gif
2
lenovo

 
ish uzina 85
Gramsh
gramsh

Cel.: 0682956068
Tregti

SHITEN MAKINERI TE PERPUNIMIT TE GURIT,MERMERI ,GRANITI. Ne perberje,te tyre jane keto makineri: 1)Gater me disknga 80 cm deri ne 1.4m . 2)Luēidues me krah 1.5 metra. 3)Skuadrues (sharre e vogel) me disk nga 3) -deri ne 60 cm . 4) Gdhendese guri (prese) me hapderi ne 20 cm . shenim:TE GJITHA MAKINERITE JANE TE PAJISURA ME INSTRUMENTAT FREZE ,SMUSO ,KADIFE DHE GODITESE GURI .
sendpm.gif
find.gif
1
Leonard Pasho 1979

 
Don Bosko
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 00355693933693
Cel.: 0035542
Tregti

sendpm.gif
Leonard Pasho 1979 dergoji mesazh ne Skype™
find.gif
1
LEOOON

 
Komuna e Parisit
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 69 29 49 303
Tregti

sendpm.gif
0
leti ko

 
9001  Lushnje
Shqipėri

Cel.: +355 695880853
Tregti

SHITJE
sendpm.gif
find.gif
3
Librari Albania

 
Librari Albania

Rr. Sami Frasheri
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 4 2271-550
Fax: +355 4 2271-749
Tregti

Shitje Librash ne shqip dhe gjuhe te huaj. Bookstore.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
4
Lilaj shpk

 
Lilaj shpk

Rruga Teodor Keko, Unaza e Re,
1023  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355692032702
Tregti

sendpm.gif
0
lili-leda

 
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0698150877
Tregti

Ekonomiste e brendeshme
sendpm.gif
lili-leda dergoji mesazh ne Yahoo!
find.gif
1
liljana qershori

 
toke buqesore

fshati picall komuna petrel
picalle
picalle

Cel.: 0674035138
Tregti

shes toke buqesore 20 dylym me dokomenta te rregullta 30 mij lek metri katror me marveshje
sendpm.gif
0
LINDI-AL SHPK

 
Lindi-Alahpk

Ish kombinati ushqimor,Tirane
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0672023516
Tregti

sendpm.gif
home.gif
find.gif
6
lindicomm

 
Podujeve
Kosovė

Tel.: 044889627
Tregti

nderrmarrja tregtare grumbulluese perpunues merret me grumbullimin dhe perpunimin e kpurdhave
sendpm.gif
0
LIVE & HOME SHPK ( Cose Di Casa )

 
Live & Home shpk

Tirana Easte Gate TEG
Tiranė
Shqipėri

Cel.: + 355 66 60 31 959
Tregti

tregti me pakic, dyqan
sendpm.gif
find.gif
0
lukani

 
Ishull-Lezhė
4501  Lezhe
Shqipėri

Cel.: 067 - 222 - 67 - 75
Tregti

Shes Mallra tė ndryshma e Sherbime.
sendpm.gif
0
LAMITRANS

 
LAMITRANS

autostrada Tirane-Durres, k.8
1053  Tiranė
Shqipėri

Transport/Spedicion

Transport/Spedicion nderkombetar
sendpm.gif
find.gif
1
Ledisjana Caushi

 
CAUSHI TRANS SHPK

RR.PUNTORET E RILINDJES
10000  Tiranė
Shqipėri

Fax: 0035542253856
Cel.: 0035542253856
Transport/Spedicion

OFROJME TRANSPORT NDERKOMBETAR.DISPONOJME MAKINA PER GJITHE PRODUKTET QE MUND TE TRNSPORTONI.SHPEJTESI,PERGJEGJESI,NE NEVOJE TE KLIENTIT.CAUSHI TRANS SHPK
home.gif
0
lenci77

 
Itali

Transport/Spedicion

sendpm.gif
find.gif
1
Liri Trans

 
Liri Trans

Lidhja prizereni
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355692500854
Transport/Spedicion

Transport i pergjithshem mallrash brenda vendit
sendpm.gif
Liri Trans dergoji mesazh ne MSN
find.gif
1
LONDON EXPRESS TRAVEL AGENCY

london express travel agency

RRUGA E DURRESIT , PRANE BLLOKUT TE AMBASADAVE
00355  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 00355 4 2273 371
Fax: 00355 4 2273 371
Cel.: 0686027201
Transport/Spedicion

Bileta avioni,trageti.Udhetime turistike.Formulare per ambasada. Siguracione
sendpm.gif
LONDON EXPRESS TRAVEL AGENCY dergoji mesazh ne MSN LONDON EXPRESS TRAVEL AGENCY dergoji mesazh ne Yahoo!
find.gif
0
Lulezim Guga

 
Sanaturium Tirane
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 069 21 72 563
Transport/Spedicion

sendpm.gif
find.gif
1
LUNDRUESI

 
Rruga Budi
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0672119413
Transport/Spedicion

sendpm.gif
0
LCC sh.p.k

 
Leader Contact Center

Rruga "Asim Vokshi" – perball “Harry T. Fultz”
1001  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355693442114
Telekomunikation

call center
sendpm.gif
find.gif
1
Local Web Google Partner

 
Inrecom Data Service

Dritan Hoxha
25171  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0696529800
Cel.: 0696529800
Telekomunikation

web marketing agjent shitjesh operator outbound shitje telefonike
sendpm.gif
Local Web Google Partner dergoji mesazh ne Skype™
find.gif
1
luckyxhul

 
varri bomit
1234  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0694644878
Telekomunikation

shes Iphone 4 te zi ne gjendje shume te mire
sendpm.gif
luckyxhul dergoji mesazh ne Yahoo!
0
lemia

 
toke shitjeje

fier. autostrada levan-tepelen.zona gorishov .
Fier
Shqipėri

Tel.: 00393294044184
Sport

shitet toka 2 500 m/2 ndodhet ne autostraden levan tepelen ne fshatin gorishov fare afer autostrades .,pranohen dhe kembimet ..
sendpm.gif
lemia dergoji mesazh ne MSN
0
Lady Albania

Lady Albania

Tiranė
Shqipėri

Shtypi/Media

Reviste elektronike per femrat me tematike: moda, bukuria, shendeti, dietat, familja, shtepia, marrdhenie, karriera, kulinaria, koha e lire...
sendpm.gif
home.gif
find.gif
54
liqi

 
deshmoret e marecit 231 , Prishtine
10000  Prishtinė
Kosovė

Tel.: 00 377 44 506 414
Cel.: 00377 44 403 565
Shtypi/Media

sendpm.gif
0
Luan Lusha

 
OJF Institutit per Mirqenie dhe Ambjent

Tiranė
Shqipėri

Shoqata/OJF

NGO Envrionmental (OJF Mjedisore)
sendpm.gif
find.gif
1
LEO&LEO

 
L&S.D SHPK

KODER-KAMEZ TIRANE
Tiranė
Shqipėri

Tel.: ++355692056742
Cel.: ++3556759858
Sherbime/Riparime

MONTIM,RIPARIM,MIREMBAJTJE ARREDIM SHTEPIE DHE LOKALESH
sendpm.gif
find.gif
16
lindisat

porcelan
1000  tirane
tirane

Tel.: 0682245180
Fax: 0682245180
Cel.: 00355682245180
Sherbime/Riparime

montime satelitesh....servis....programime satelitesh....montime televizoresh....sherbim i shpejte ...cel 0682245180
sendpm.gif
find.gif
1
LOVATOGAS-ALBANIA

Autostrada DR-TR km 10.Ura Bistroteque
2000  Durrės
Shqipėri

Tel.: 00355 686043582
Cel.: 00355 682041418
Sherbime/Riparime

IMPIANTE GAZI PER MAKINA
sendpm.gif
0
Luani 93

 
Rr. "Sabaudin Gabrani"
1001  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 00355 68 53 35 872
Sherbime/Riparime

Riparime soba, hekur dhe paisje te tjera elektrike, difekte elektrike dhe instalime elektrike te cdo lloji. Rinovime e rikonstruksione apartamente e vila, bashke me arkitekturen e arredimin. Specialiste te edukuar e specializuar jashte shtetit.
sendpm.gif
find.gif
1
Lauren85

 
Avokat

Gjergj Fishta
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0355 0683292770
Sherbime juridike

kosulenc Juridike
sendpm.gif
Lauren85 dergoji mesazh ne Yahoo!
find.gif
1
Law firm TIVARI

Studio Ligjore TIVARI

Sulejman Kadiu
2001  Durrės
Shqipėri

Tel.: +355 52 20 00 22
Fax: +355 52 22 70 85
Cel.: +355 68 40 55 889
Sherbime juridike

The law firm "Tivari" was created in 2011 by lawyers Att. Idlir Tivari and Att. Elda Hareēari. The law firm has for its aim to provide legal services, representation in national and international jurisdictions at all levels, fiscal and financial consultancy, through a maximal and professional commitment.
sendpm.gif
Law firm TIVARI dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
0
Lawinvest Lawfirm

 
Tiranė
Shqipėri

Sherbime juridike

sendpm.gif
find.gif
0
Lawyer.al

Rezarta Cenaj

Tiranė
Shqipėri

Sherbime juridike

sendpm.gif
find.gif
1
Trego rezultatin 1 deri 50 nga 4308

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"