» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C D E F G [H] I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 1 deri 50 nga 1673
Kėrkimi zgjati 0.30 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Kartvizita Rubrika Kontakt postime
H.Llanaj

 
Apartament,banese

Cole (Vlore)
Vlorė
Shqipėri

Cel.: 0693018116
shitet hyrje 1+1 e regulluar kati i 3 tek pallati NB RINIA ne cole
sendpm.gif
find.gif
1
Hakirrokaj

 
Pavaresia 1070
Vlorė
Shqipėri

Tel.: ++35533225806
Fax: ++35533225806
Cel.: +3550692116385
Projektim/Inxhinieri

MATJE VOLUME HIDROKARBURESH LENGJE DHE GAZE
sendpm.gif
find.gif
2
HARILLA REXHO

 
At.kristo Negovani.Pallati 425
Vlorė
Shqipėri

Tel.: 0035533225255
Cel.: 00355673026425
Projektim/Inxhinieri

Projektim,konstruktim makinerish dhe linja paketimi-ambalazhimi.
sendpm.gif
find.gif
3
HIGH CONTACT

 
HIGH CONTACT

prane hyrjes se portit
00355  Vlorė
Shqipėri

Tel.: +355 69 67 50 530
Cel.: +355 69 67 50 530
Call Center

Teleselling outbound
sendpm.gif
0
hodijon kalemaj

 
l. 4 heonjte
49  Vlorė
Shqipėri

Tel.: 00355696704746
Cel.: 0035533225363
Turizem

dhoma plazhi
sendpm.gif
find.gif
1
hotel brelor

 
hotel brelor

rruga nacionale radhime orikum
Vlorė
Shqipėri

Cel.: 0673370126
Hoteleri

sendpm.gif
0
hotel drymades

 
Dhermi
Vlorė
Shqipėri

Hoteleri

sendpm.gif
find.gif
4
Hotel Haris Vlore

Hotel Haris Vlore

Uji i ftohte , mbi rrapin
9401  Vlorė
Shqipėri

Cel.: +355682056207
Hoteleri

hoteli me pamjen me piktoreske - turizem
sendpm.gif
home.gif
0
Hotel Nacional - Vlore

 
Hotel Nacional

Uji Ftohte
Vlorė
Shqipėri

Tel.: 00355 33 29 315
Cel.: 00355 33 29 315
Hoteleri

Dhoma Hoteli ne buze te detit
sendpm.gif
home.gif
0
hotel new york vlore

hotel new york

aleksander moisiu
9401  Vlorė
Shqipėri

Tel.: 033406649
Fax: 033406650
Cel.: 0684013306
Turizem

At the edge of the magnificent coastline of Vlora, located in the fantastic city, near the tunnel where crystal waters flow for centuries through the greenery of pines, appears Hotel New York. Its location in the most beautiful part of Vlora bay known as The Cold Water, at the foot of Mount Shuschica make it a real miracle. The Hotel’s bridge passes over the national road Vlore-Saranda and gives the impression of a ferry docked there forever.
sendpm.gif
hotel new york vlore dergoji mesazh ne Skype™
0
Hotel Regina

 
Hotel Regina

Radhime
Vlorė
Shqipėri

Tel.: 0692656757
Cel.: 0692065399
Hoteleri

Kushte te rehatshme ne dhome, plazh te kendshem, pamje spektakolare, dhe nje staf miqesor qe t'ja u beje qendrimin tuaj nje eksperience te paharueshme
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
hidajet ahmeti

 
adem jashari
6100  Viti
Kosovė

Tel.: 044679624
Fax: 028080800
sendpm.gif
0
haxhi

 
www.visit-ulcinj.com

85360  Ulqin
Mal i zi

Internet

ulqini,mali i zi,pushime verore,plazhi,deti
sendpm.gif
home.gif
find.gif
5
H & D SH.P.K

 
H & D SH.P.K

Rr. Dritan Hoxha, Pall. Teknoprojekt kati II
Tiranė
Shqipėri

Automjete

EASY RENT A CAR Rent a Car & Insurance
sendpm.gif
home.gif
find.gif
6
hair style

 
Sallon Hair Style B@B

Bul.Zhan D"ark,perballe Mat.te Ri,Kompl.i pll.bardha,ball.blu,Tirane
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0692710586
Estetike

Kurse profesionale-Parukeri-Estetike-Nails Art-Thonj
sendpm.gif
find.gif
5
Hair Style B@B

 
Tiranė
Shqipėri

Estetike

sendpm.gif
find.gif
4
Hajredin123

 
Myslym Shyri
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0692399687
sendpm.gif
home.gif
find.gif
31
Halili Klodian

 
Blv Zhan Dark
Tiranė
Shqipėri

sendpm.gif
0
Halim9

 
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 68 215 0169
sendpm.gif
find.gif
2
Hamdi Ademi

 
mihal grameno
600  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 00355683176580
Ndertim

shes truall per ndertim,750m2 qmimi 250 ero m2 tek rruga mihal grameno,tiran.me dokumenta te rregullta.
sendpm.gif
Hamdi Ademi dergoji mesazh ne MSN
0
Hamide Balla

 
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0692198626
Kam mbaruar shkollen e mesme te pergjithshme prane gjimnazit "Ahmet Gashi" me rezultate te mira. Aktualisht vazhdoj studimet ne shkollen profesionale "Don Bosko" dega sekretari-ekonomik 2 vjecar.
sendpm.gif
find.gif
2
Hamit Xhikola

 
Shpk

Agllaia.Tako , Allias
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0682813589
Cel.: 355
Artizanat

Punime Duralumini : Dyer,Dritare,Vetrata,Grila Persiane,Grila te zakonshme,Rrjeta etj.
sendpm.gif
home.gif
0
hansss

 
Rr. Komuna e Parisit
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 692438370
Perkthime

ofroj perkthime, interpretime, redaktime shqip-anglisht dhe anasjelltas
sendpm.gif
find.gif
1
Happy group.Shpk

 
happy group

kombinati i tekstileve
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0674592157
Tregti dhe Prodhim

Fabrik prodhimi i letrave te lagura dhe distributore
sendpm.gif
0
Happy Tickets

EDV Services

Rruga e Bogdaneve
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 00355696446640
Marketing

Letra urimi qe sherbehen me kafe.Permbajne thenie pozitive ,fjale te urta popullore,urime.Letrat e fatit ofrohen nė dy versione, me logon e barit,hotelit, restorantit tuaj, markės sė kafesė, ēajit, etj ose pa logo, tė pajisura me peizazhet e mrekullueshme tė Shqipėrisė.
sendpm.gif
find.gif
1
HAPPY TOURS

 
Happy Tours

Rruga Bardhok Biba
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +35542273087
Cel.: +35542273087
Agjensi turistike udhetimi

Happy Tours operon prej 13 vitesh si Tour Operator & Travel Agency dhe eshte nje nder kompanite me serioze ne tregun e industrise turistike shqiptare. Ne ofrojme sherbime profesionale ne Incoming dhe Outgiong Oferta tona jane nder me konkurueset ne tregun e turizmit dhe perfshijne paketa pushimesh,paketa udhetimesh,bileta avioni & trageti,buss charter etj.
sendpm.gif
HAPPY TOURS dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
find.gif
26
HappyOffice

 
HappyOffice Kanceleri

Rruga " E Barikadave"
1000  Tiranė
Shqipėri

sendpm.gif
find.gif
2
hapsira@live.com

 
sall interneti

Rr.durresit
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0685052116
shes 11 pc per sall interneti me te gjitha paisjet ...cmimi 3500 euro
sendpm.gif
0
harolinda

 
kurs profesional

Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0696577063
Arsim

Menaxhim Biznesi nga Ministria e Punes
sendpm.gif
0
Harri Lena Group

Tiranė
Shqipėri

sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
Harri_R

 
Budi
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 693344877
Elektronike

diplomant ne inxhinieri elektronike,
sendpm.gif
Harri_R dergoji mesazh ne MSN
home.gif
0
Harry Fultz

Harry Fultz "Community College"

Rr. "Mine Peza",Tirane
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 042 22 87 46
Cel.: 068 20 60 128
Kurse Profesionale

sendpm.gif
home.gif
find.gif
53
Hasan ramizi

 
Qen Haski

zogu i zi
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355685577974
Tregti

Dua qe ta shes qen Haski 20 mije lek te reja cmimi ( i diskutueshem)
sendpm.gif
find.gif
1
HASANI CO-AZ SH.P.K

 
HASANI CO-AZ SH.P.K

UNAZA E RE
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0692057220
Ndertim

Shesim apratamente tek Shkembi Kavajes. 500 euro m2
sendpm.gif
HASANI CO-AZ SH.P.K dergoji mesazh ne Yahoo!
0
Hasko

 
Tiranė
Shqipėri

Arkitektur

sendpm.gif
0
Haxhi45

 
Pjeter bogdani
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 00355692327235
hoteleri
sendpm.gif
find.gif
1
HDOK Rent

 
Tiranė
Shqipėri

sendpm.gif
find.gif
1
HECI TERVOL SH.P.K.

 
HECI TERVOL SH.P.K.

Tiranė
Shqipėri

Tel.: +35542379437
Cel.: 0682081514
Energjitike

hidrocentral, inxhinier, uje, turbina, gjeneratore, nenstacion elektrik, elektrike
sendpm.gif
0
Hektor Feruni

 
Km 14, prane rrethrrotullimit Vore - Tirane
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0692075164
Prodhim/Perpunim

Firma e perpunim mermerit & granitit "Feris"
sendpm.gif
find.gif
1
hekuran lama albania

 
RR.skenderbe lagja laknas
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0685071040
sendpm.gif
0
Helena (Ujka) Danja

 
+355 (0) 4249455

Rr: Komuna e Parisit pall. 1 Maji 92/23
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 (0) 4249455
Cel.: +355 (0) 682137078
Perkthime

Translations specialized in law and marketing, administrative services and consulence in visa or emigration apliances.
sendpm.gif
Helena (Ujka) Danja dergoji mesazh ne Skype™ Helena (Ujka) Danja dergoji mesazh ne Yahoo!
0
Helena Ujka

 
eTranslations

Rr:Komuna e Parisit Pall:1 maji 92/23
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 (0) 42249455
Fax: +355 (0) 42249455
Cel.: +355 (0) 68213707
Perkthime

Translations specialized in Law and Marketing, consulence for visa and emigartion aplications, administrative services,
sendpm.gif
Helena Ujka dergoji mesazh ne Skype™ Helena Ujka dergoji mesazh ne Yahoo!
0
Helian Zenelaj

 
Noter Helian Zenelaj

Rr Kont Urani 3, Tirana Albania
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355674010730
Sherbime juridike

Noter, Notary, Notaio, Zyre Noterie, Noteriale. Civil Law Notary.
sendpm.gif
find.gif
1
HELIOS TRAVEL

 
AGJENCI UDHETIMI-TURISTIKE

BULEVARDI "ZOGU I "n.r 66
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 4 2231222
Cel.: +355 4 2231222
Turizem

UDHETIME -PAKETA TURISTIKE-CMIME TE LIRA
sendpm.gif
0
heller

 
Servis per Larje Tapetesh

Kavajes
042  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 04 365 180
Sherbime/Riparime

JENI LODHUR DUKE LARE TAPETAT ME DORE, JENI NE KERKIM TE NJE SERVISI PER LARJE. NE JU VIME NE NDIHME PER LARJE TAPETASH SIXHADE MOKETA RRUGICA etj...JU OFROJME SIGURI CILESI SHPEJTESI TRANSPORT,PER INFORMACION TE METEJSHEM NA TELEFONONI: 04 365 180
sendpm.gif
find.gif
2
HELLO! Language Center

HELLO! Language Center

Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht (perballe KMY)
Tiranė
Shqipėri

Kurse Profesionale

sendpm.gif
find.gif
1
hemela

 
rruga 5 maj
Tiranė
Shqipėri

perkthim
sendpm.gif
0
Hendi-Mobili

Hendi-Mobili

Autostrada: Tirane-Durres, Km7
1025  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 68 20 36 459
Mobilje

sendpm.gif
home.gif
find.gif
4
Henri 2000 shpk

 
Henry 2000 shpk

autostrada Tirane-Durres, km7.
1001  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0035548202666
Fax: 0035548202667
Cel.: 00355682021089
Tregti me shumice

Tek ne do te gjeni me cmimet me konkuruese ne treg,sete per banjon,vaska,kabina me hidromasazh dhe dollap per banjon.
sendpm.gif
Henri 2000 shpk dergoji mesazh ne Yahoo!
find.gif
2
HENRI SIMOTA

 
''Memo Meto''
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355688420050
Cel.: +355698420050
MBRAPA RESTORANT DURRESI, Rr. “Memo Meto”, shitet ap 1+1 (i pershtatshem edhe per dyqan), kati I, 55m², me hipoteke, bosh. 60 milion leke I diskutueshem.
sendpm.gif
find.gif
1
Trego rezultatin 1 deri 50 nga 1673

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"