» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A B C [D] E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 1 deri 50 nga 4805
Kėrkimi zgjati 1.65 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Kartvizita RubrikaSortierung umkehren Kontakt postime
DARDANIA AB TRAVEL&TOURS

 
DARDANIA AB TRAVEL&TOURS

rr.mine peza ish kafe flora
00355  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 042229623
Fax: 0422243883
Cel.: 0692062900
Turizem

HOTELERI, TURIZEM, BILETARI, SIGURACIONE,
sendpm.gif
home.gif
0
Dea Durres

 
Dea

mali robit
Durrės
Shqipėri

Tel.: 00355696088992
Cel.: 00355696088992
Turizem

Offering a seafront location, in mali robit Durres. Rooms in Dea hotel, are air condittion, wifi which is available throught out the hotel minibar. Some rooms include Adriatic sea view. The restorant offer, regional, mediterran and fresh fish from the sea. The airoport Mother Tereza is 30 min with car from Hotel. Parking at Hotel Dea is subject to availability.
sendpm.gif
0
Dhimitris Bendaj

 
Cakran Fier
9311  Fier
Shqipėri

Cel.: 00355694784568
Turizem

manaxher bisnesi
sendpm.gif
Dhimitris Bendaj dergoji mesazh ne Skype™
0
dhoma me qera ne tushemisht

 
tushemisht
Pogradec
Shqipėri

Cel.: 0697318341
Turizem

we rent rooms , when you can pass your holidays..
sendpm.gif
find.gif
1
DHOMA PLAZHI

 
Vlorė
Shqipėri

Turizem

DHOMA PLAZHI, Suita, Uji ftote
sendpm.gif
0
dhoma plazhi vlore

 
uji ftohte, 7 pallatet
Vlorė
Shqipėri

Cel.: +355693770750
Turizem

dhoma plazhi 100metra larg detit, me pamje nga deti, me te gjitha kushtet e posacme per vetem 15 euro nata.....
sendpm.gif
find.gif
1
dritanbahiti

 
rr. Mine Peza 333
10010  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 (0 ) 672538238
Cel.: (+355) 06 72 53 82 38
Turizem

dhoma plazhi durres hotel qera rooms rent beach
sendpm.gif
find.gif
2
deana

 
guri i kuq
Pogradec
Shqipėri

Tregti me shumice

sendpm.gif
0
DI.ANI-SH.P.K

 
di-ani-sh.p.k

Tiranė
Shqipėri

Tregti me shumice

sendpm.gif
0
djjimm

 
11853  Greqi

Tel.: 00306973973344
Tregti me shumice

International Bussines...
sendpm.gif
find.gif
1
DeltaGroup

Autostrada Tirane-Durres Km 1
Tiranė
Shqipėri

Tregti dhe Prodhim

DeltaGroup perbehet nga kompanitė Deutschcolor, Delta, Dast dhe DeltaHome. Deltagroup ėshtė lider nė tregtimin dhe prodhimin e nje game te gjere produktesh, duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive te njohura nderkombetare
sendpm.gif
home.gif
find.gif
32
DALIP NEZHA

 
market

Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0686068506-0693733515
Tregti

sendpm.gif
0
dardcsmetics

 
Ferizaj
Kosovė

Cel.: +37744505515
Tregti

pasta dhembesh shampooo dhe mjete tjera higjenike
sendpm.gif
dardcsmetics dergoji mesazh ne Skype™
0
Darland

Mine peza
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0674536740
Tregti

Shoes ! Nike free 0,5 , 0,4
sendpm.gif
0
Delta sh.a

Delta sh.a

Rr. Sami Frasheri, ish Blloku
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 42 231 382 / +355 52 25 25 27
Fax: +355 52 237 446
Tregti

pllaka, pajisje hidrosanitare
sendpm.gif
home.gif
find.gif
58
Devi20Grup

 
Devi20 Grup

Autostrada Tr-Dr Km 5 Kashar
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355692096308
Tregti

Distributor i Vajit Floriol per shqiperine
sendpm.gif
find.gif
1
DIAMBE.COM

 
DIAMBE SHPK

Tiranė
Shqipėri

Tregti

sendpm.gif
home.gif
find.gif
11
Dida Petrol SH.P.K.

 
Dida Petrol SH.P.K.

L.14 Shkozet
Durrės
Shqipėri

Cel.: +355682033879
Tregti

sendpm.gif
find.gif
1
dingi

 
Rr.Mine Peza, P.3
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 067 2866414
Tregti

SHITJE AKTIVITET FURRE BUKE E PASTICERI
sendpm.gif
find.gif
1
dorian malo

 
Gealan Fenster Systeme

Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355686032444
Tregti

Tregetojme Profile PVC per dyer dhe dritare
sendpm.gif
home.gif
0
dritanlushi

 
magazine

autostrada lushnje-rrogozhine
9001  lushnje
shqiperi

Cel.: +355684001102
Tregti

430 m2 MAGAZINE 700 m2 TRUALL PRONA 2000 m2 DOKUMENTA TE RREGULLTA 250 METER LARG NGA RROTONTO E PLUGUT ME RRUG DYTESORE
sendpm.gif
home.gif
0
DURRESI003

 
FLORIAN SH.P.K

rr.e deshmoreve; zon: tek ura e dajlanit
2001  Durrės
Shqipėri

Tel.: 052225602
Fax: 052225602
Cel.: 00355692043003
Tregti

TREGETOJM PLLAKA DHE HIDROSANITARE ITALIANE TE CILESIS SE LARTE TEK NE DO TE GJENI ATE QE I MUNGON SHTEPIS TUAJ.
sendpm.gif
find.gif
6
Dyqan Taxi

 
NetTrade Albania shpk

Rruga Gjergj Legisi pallati F
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 (0) 66 3436366
Tregti

Dyqani online me i madh ne Shqiperi
sendpm.gif
Dyqan Taxi dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
find.gif
8
Dean 92

 
ALB TRANS 92

Shkodėr
Shqipėri

Tel.: +355672257002
Cel.: +355683512988
Transport/Spedicion

Transport madhrash ne te gjith Europen dhe ballkanin
sendpm.gif
Dean 92 dergoji mesazh ne MSN
find.gif
6
dejani

 
ENEA SH.P.K

lagja 11
Durrės
Shqipėri

Cel.: 00355692130031
Transport/Spedicion

TRANSPORT DETAR ME ITALINE NGA PORTI I VLORES OSE I DURRESIT.ANIJA ESHTE 250 T.
sendpm.gif
0
DHL Albania

 
DHL International (Albania) Ltd.

Autostrada Tiranė-Durrės, Km. 8, Kashar
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 4 2406666
Cel.: +355 4 2406666
Transport/Spedicion

sendpm.gif
home.gif
find.gif
4
DCT

 
DCT

2000  Durrės
Shqipėri

Cel.: +355699327909
Telekomunikation

Dyrrah Calling Team
sendpm.gif
find.gif
1
desginer

 
Tring Digital

Kompleksi "Don Bosko", Kulla 7, kati II, Tiranė
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 44 800 008
Fax: +355 44 800 001
Telekomunikation

Platforme televizine dixhitale tokesore dhe satelitore
sendpm.gif
home.gif
find.gif
0
DIMAL TELCOM ISP

 
DIMAL TELCOM ISP

BABRRU PASKUQAN
6932  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0682072661
Cel.: 0682072661
Telekomunikation

sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
daniela dosti

 
Sport

psikologji,dance sporti,gjuha anglisht,italisht,pak japonisht
sendpm.gif
0
dymedy

 
www.dymedy.tk

Skenderbeu
23000  Suhareke
Kosovė

Cel.: 00377 (0) 44 27 01 02
Sport

Lajmet me te reja nga futbolli kosovar..
sendpm.gif
home.gif
0
dielli.al

 
DIELLI.AL

Bulevardi "ZOGU I" Pall. 7-katesh perballe Raiffaisen Bank
1001  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 445 099 62
Fax: 445 099 62
Cel.: 069 40 02 554
Shtypi/Media

Informacioni ėshtė pushtet, por jo ēdo informacion ėshtė lajm. Lajm pėr secilin prej nesh sot ėshtė ajo qė vlen, qė na shėrben, qė na zhvillon, qė na nxit pėr tė ecur pėrpara, na bėn tė ndjehemi mirė, na krijon energji pozitive brenda nesh
sendpm.gif
home.gif
0
Dhoma e Permbaruesve Gjyqesore Private

 
Dhoma kombetare e Permbaruesve Gjyqesore Private

prane Shallvareve
Tiranė
Shqipėri

Shoqata/OJF

Dhoma kombetare e Permbaruesve Gjyqesore Private - permbarim
sendpm.gif
find.gif
1
Dhoma e Tregtise Tirane

 
Tiranė
Shqipėri

Shoqata/OJF

sendpm.gif
find.gif
14
Dorina Pirra

 
Rr "Pandeli Cale", Nd. 33, H. 7, Ap. 8
1022  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 069 36 99 817
Cel.: +355 (0) 4 23 22 846
Shoqata/OJF

Biology, Master on teaching, Very well English
sendpm.gif
Dorina Pirra dergoji mesazh ne Yahoo!
0
D.Blin

 
Lord Bajron
1009  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355686034891
Sherbime/Riparime

sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
DENIS TRAJA

 
Firma "Traja"

Rr.Mine Peza, Zogu i Zi
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 (0) 42 38042
Sherbime/Riparime

Shesim grila vertikale dhe horizontale plastike dhe alumini.Prodhojme dyer dhe dritare.Montim cilesor dhe transport i garantuar.Perde vertikale dhe dyer firzamonike.
sendpm.gif
0
DERO-KLIMA

 
DERO-KLIMA

Lagja 16 Rr.M ULQINAKU
Durrės
Shqipėri

Tel.: +355 68 20 79 038
Sherbime/Riparime

PROJEKTIM-ZBATIM,ASPIRIM-KONDICIONIM
sendpm.gif
0
Dori M'S'G

 
Micro System's Genuine

1040  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0696855220
Sherbime/Riparime

sendpm.gif
find.gif
1
Dritan Turtulli

 
don bosko
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0696100239
Sherbime/Riparime

pozicjoni :Montues kondicjoneresh dhe riparimet Eksperjenc :5 vjet ke Neptuni
sendpm.gif
0
Dhoma Kombėtare e Pėrmbaruesve Gjyqėsorė

 
Rruga “NikollaJorga”, ndėrtesa 9, kati II,Tiranė, pas ish-ekspozitės “Shqipėria Sot”
Tiranė
Shqipėri

Sherbime juridike

sendpm.gif
home.gif
find.gif
2
Dorian Mersini

TSTS Group

Taulantia, Lagja 1, Pall. prapa ish Muzeut Arkeologjik
Durrės
Shqipėri

Tel.: 00355-52-220198
Fax: 00355-52-220199
Sherbime juridike

Avokat i specializuar ne te Drejten e Transportit Detar dhe Tregtise Nderkombetare
sendpm.gif
home.gif
0
dritontopalli

 
Fshati dardani Komuna e Ferizajit
70000  Ferizaj
Kosovė

Tel.: +37744323696
Sherbime juridike

sendpm.gif
0
DURAJ LAW

 
DURAJ LAW

Bulevardi "Gjergj Fishta"
1001  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 (0)67 40 65 050
Sherbime juridike

Konsulencė juridike-Pėrfaqėsim ligjor dhe avokator-Hartim i dokumentacionit ligjor-Pėrgatitje e kėrkesave dhe kerkese padive
sendpm.gif
DURAJ LAW dergoji mesazh ne Yahoo!
home.gif
find.gif
2
D&V Studio Kontabiliteti

Studio Kontabiliteti D&V

Rruga: "Mine Peza" prane Kafe Flora
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 696351107
Sherbime Financjare

Regjistrim ne QKR/mbajtje kontabiliteti/mbyllje bilanci/mbyllje aktiviteti/ekspertize financiare/mbajtje shoqerie/kurse profesionale/konsulence financiare dhe veprime doganore dhe juridike/vleresim pasurish te paluajtshme/marredhenie korrekte me zyren e tatimeve,sigurimeve shoqerore,zyren e punes
sendpm.gif
home.gif
find.gif
8
DAKSON Ltd

20100  MILANO
Itali

Sherbime Financjare

sendpm.gif
home.gif
find.gif
3
Daniel84

 
5 Maji
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 (0) 69 24 50 315
Sherbime Financjare

Rregjistrime,Audit,Buxhetim,Llogaritje Kosto
sendpm.gif
0
Darion WVP

Rr. Hoxha Tahsim, 30 m mbi sheshin Avni Rustemi, perballe karburantit Bolv-Oil
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 066 58 30 397
Cel.: 069 27 58 707
Sherbime Financjare

WVP – Ndėrmjetėsim nė Sigurime lider i ndermjetsimit ne boten e sigurimeve
sendpm.gif
home.gif
find.gif
9
DESHIR

 
Durrės
Shqipėri

Sherbime Financjare

sendpm.gif
0
donald dikollari

 
kompani,bizneset,shoqatat

sulejman delvina
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355692380068
Sherbime Financjare

sendpm.gif
0
Trego rezultatin 1 deri 50 nga 4805

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"