» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...plotėso / aktualizo
Direktorin e Biznesit kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
# A [B] C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Trego rezultatin 1 deri 50 nga 5731
Kėrkimi zgjati 0.50 Sekonda.
Njoftime.com: Lista e abonenteve - Adresari
Emri Kartvizita Rubrika Kontakt postime
Bia Construction

Bia Construction

Rruga I.Qemali, Pall 34/1, Kati V
Tiranė
Shqipėri

Ndertim

“Bia Construction” shpk ėshtė njė kompani me aktivitet kryesor ne fushen e ndertimit. Bia Construction ka te gjitha kapacitetet per zbatimin e punimeve ne ndertimet civile ashtu dhe ne Infrastrukture.
sendpm.gif
find.gif
5
Business Solutions

Albanian Business Solutions

Rr.Sami Frasheri, Pallati perballe Dr.Policise, Kati II, Tirane
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 (0) 44 525 196
Cel.: +355 68 60 60 107
Sherbime

“Albanian Business Solutions” eshte nje agjensi qe ofron nje game te gjere sherbimesh dhe zgjidhjesh per bizneset Shqiptare. E themeluar nga nje grup ekspertesh ne Tirane, me vizionin per t'i ofruar bizneseve te reja dhe atyre te konsoliduara zgjidhjet me te mira per ambjente biznesi, trajnimin e stafit, per realizimin e te gjitha produkteve marketing,per konsulence kredie dhe sherbime IT. She
sendpm.gif
home.gif
find.gif
21
Biamin

 
HOTEL ROMA

partizani
09093  Pogradec
Shqipėri

Tel.: no
Fax: no
Cel.: 00355
Restorante

xxxxx
sendpm.gif
find.gif
2
BONAPARTE WINE BAR

 
Bonaparte Wine & Spirits

Deshmoret e 4 shkurtit, Ish Green Park, tek Blloku
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355692070355
Wine Bar
sendpm.gif
find.gif
13
brian777

 
Rr."Shyqyri IshmiI" prane Xhamise se Tabakve
1001  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 69 69 32 672
Cel.: +355 42 40361
Vazhdoj studimet tek "Fakulteti i Inxhinierise se Ndertimit"(FIN).Kam eksperience mbi 2 vjecare ne punet si : kamarier/banakier ne bar-kafe/restorant, si operator interneti,si dhe operator Call Center.
sendpm.gif
0
bkonomi

 
1018  Tiranė
Shqipėri

Universiteti i Tiranes, Fakulteti Ekonomik, Dega Administrim Biznesi, Finance
sendpm.gif
0
bardhokmuslia

 
komuna parisit
Tiranė
Shqipėri

Cel.: 695453406
une bardhok muslia merem me shitje dhe blerje makinash te perdprura te ardhura kryesisht nga jashte.
sendpm.gif
0
BESNIK GOSTOMICKA

 
LAGJIA LIRIMI RRUGA E RE
Vlorė
Shqipėri

Tel.: 00355033239687
Cel.: 00355672586497
Elektronike

TV-SAT SERVICE +DJ
sendpm.gif
find.gif
1
Bledar Gjerja

 
Librazhd Qender
Librazhd
Shqiperi

Tel.: 0695232822
Cel.: 0355695232822
turizem Menaxhere Hotelesh apo dhe restorantesh
sendpm.gif
Bledar Gjerja dergoji mesazh ne Yahoo!
0
Bizhuteri dhe Syze Dielli

Citi impex

Ferit Xhajko
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355666037777
Tregti me shumice

Tregti me shumice te bizhuterise dhe syzeve te diellit
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
BRAND

FIRENZE,ITALIA
Itali

Cel.: 0039-3296903199
Tregti me shumice

TREGTI ME SHUMICE ARTIKUJ TE NDRYSHEM INDUSTR. DHE USHQIMOR,STUDIO GRAFIKE LAZER,MAKINERI DHE PAISJE DIXHITALE PER FOTO PORCELANI , AKSESORE PER INDUSTRI PRODHIMI CANTA, KEPUCE,LEKURA ORIGINALE etj,.. VERE CHIANTI NE SHISHE DHE INBOX 5LT PER LOKALE,.. PRODUKTE GJERMANE LAZER,ETJ.. CMIME OKAZION...
sendpm.gif
find.gif
8
Biba Bashlim

 
düss
Gjermani

Cel.: 004915772338306
Tregti
sendpm.gif
find.gif
1
Bilbil Rakipi (DUNCKA)

 
"KEI" Sh.p.k

Rruga "Durresit"
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +35542235987
Fax: +35542235987
Cel.: +355692089127
Transport/Spedicion

Transport udhetaresh, brenda dhe jashte vendit, agjenci udhetimi. Ing.mek.trans.CKP.
sendpm.gif
0
Be. Su

 
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0692941623
Tirane, shes Apartament 2+1 prane Astirit, Unaze e Madhe. Apartament 2+1+2BLK me siperfaqe apartamenti 91.6 m2 .Kati 3 banimi.Me sistem ngrohjeje.550 euro/m2 jepet dhe me qera 15.000 leke
sendpm.gif
find.gif
1
Blije me lire se kudo

 
yzberisht
1052  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355699123638
telefona ne shitje
sendpm.gif
find.gif
0
bresand

 
Gjakovė
Kosovė

Tel.: +37744122823
Teknologji Informative
sendpm.gif
find.gif
3
bekim ceka

 
VORE-TIRANE
VORE-TIRANE
Shqipėri

Tel.: 0683847853
Cel.: 0683847853
Teknolog-ushqimor
sendpm.gif
find.gif
1
besi

 
Kosovė

Tel.: 039/21147
Studiues i letersis
sendpm.gif
find.gif
1
bardhyl hajdini

 
drejtoria shendetit publik

skender libohova
Lushnje
Shqipėri

Tel.: 035535221942
Mjeksi

studimi semundshmerise rrethit lushnje
sendpm.gif
0
Beni

Njoftime.com & Market Consulting

Flemischweg 5 a
80689  München
Gjermani

Fax: +498976991427
Cel.: +491728964103
Marketing

studim tregu dhe targeting, konsulence ne projektim dhe zbatimin e fushatave publicitare, pervoje disa vjecare ne direkt dhe on-line marketing, social-marketing Facebook, google ads
sendpm.gif
Beni dergoji mesazh ne MSN Beni dergoji mesazh ne Skype™
home.gif
find.gif
1
Brikena Koci

 
L.4 Rr."Egnatia" pas Blue star
Durrės
Shqipėri

Cel.: +355 (0) 695552486
Sherbime Financjare

studente viti 3 ekonomik eksperience procredit bank keshilluese klienti anglisht italisht perkushtim vullnet
sendpm.gif
Brikena Koci dergoji mesazh ne MSN
0
bruna z.

 
kinostudio
Tiranė
Shqipėri

studente fizioterapi,viti 3 shteteror
sendpm.gif
0
BODY CODE

 
BODY CODE

Sulejman Delvina, Perballe stadiumit Dinamo , p.Melrose.nr.4
1001  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0686487857
Fitnes

Stervitje e personalizuar , 20 minuta ne jave.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
1
Benardo Llazi

 
adresa: Tirana 2/ Blloku Dajti 2/ TR3063/ Rr: B.Curri /ap. 470
1001  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0696842304
Specializiuar ne fushen e prodhimeve te detit, kuzhine italiane.
sendpm.gif
find.gif
1
B.fredi

 
Rruga""Riza Cuka""Laprak
355  Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0692257641
Ndertim

specialista ne fushat e rashinimit,lucidimit,mermer,granil.edhe mozaik te ndryshme(merremi edhe me shtrimin)
sendpm.gif
find.gif
1
B2B service

 
Kinostudio
Tiranė
Shqipėri

Call Center

Societą di Telemarketing cerca ragazze che sappiano parlare bene Italiano da inserire nel proprio ufficio di Tirana con la figura di operatore telemarketing. Cosa si offre: - paga minima oraria - ottima commissione su contartti conclusi. Cosa richiediamo: -Conoscenza ottima dell'italiano -Invio Curriculum con foto in risposta al messaggio -Numero di telefono
sendpm.gif
0
bingo

 
viti
109  prishtin
kosov

Tel.: noki
Cel.: +3550280381588
Kompjutera

shtet
sendpm.gif
0
B.P.D ELBASAN ALBANIA

 
Blloshmi Perpunim Druri

sheh mahmud gjuma
Elbasan
Shqipėri

Tel.: 00355684680296
Prodhim/Perpunim

Shtepi druri Mobilim ambientesh te brendeshme , dhe te jashme
sendpm.gif
B.P.D ELBASAN ALBANIA dergoji mesazh ne Skype™
find.gif
3
barend hoxhaj

 
vlore sklel
Vlorė
Shqipėri

Tel.: 03333380
Cel.: 0672175618
Turizem

shtepi buze detit
sendpm.gif
0
Benedict school of Tirana

 
Benedict school.shpk

RR.Elbasanit tek posta shqiptare kati i 3 (hyrja nga mbrapa pallatit)
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 4 222 492
Fax: +355 4 222 492
Cel.: +355 (0)69 23 78 869
Kurse Profesionale

Shquhet per risite pedagogjike e per metodat efikase te mesimedhenies me staf pedagogjik mjaft te pregatitur si brevda dhe jashte vendit.Tek ne ofrohen keto kurse:Anglisht, Gjermanish,Frengjisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht. Mund te regjistrohet cdo lloj moshe.Cmimet jane te arsyeshme.
sendpm.gif
find.gif
7
Belle Air

Belle Air

Sheshi Skenderbej, Pallati i Kultures, Kati II
1000  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 (0) 42 390 390
Fax: +355 42 240 213
Cel.: +355 (0) 42 390 390
Turizem

Shoqeri lider ne fushen e transportit ajror ne Shqiperi.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
45
BiosFarm Albania

BiosFarm Albania

rr. Teodor Keko , blloku Santara , Tirane
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 69 91 91 283
Farmaceutike

Shoqeri Farmaceutike. Distributor Exclusive i BiosLine & Nature's.
sendpm.gif
home.gif
find.gif
3
Bledi Menalla

 
sauk
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355696399786
Cel.: +355696399786
Shofer te klasit c me eksperjence pune.
sendpm.gif
0
blenard

 
Greqi

Tel.: 00306993809319
shofer
sendpm.gif
find.gif
1
Bashkim Idrizi

 
Pazari i ri
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355 683670440
Shitje-Blerje mobiljesh te perdorura
sendpm.gif
Bashkim Idrizi dergoji mesazh ne Yahoo!
find.gif
2
Banka ProCredit SHA

Tiranė
Shqipėri

Banka

shitje-asetesh
sendpm.gif
home.gif
find.gif
4
besainformation

 
Rruga VASO PASHA,Nr. 7
Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355 (0)4 2236575
Cel.: +355 683051854 /
Imobiliare

shitje, blerje, qira
sendpm.gif
find.gif
25
Benard Kerxhaliu

 
Nardi.shpk

Autostrada TR-DR km18 Sukth
Tiranė
Shqipėri

Cel.: +3550696983615
Tregti

Shitje makinash
sendpm.gif
find.gif
3
Banka e Tiranes

Banka e Tiranes

Tiranė
Shqipėri

Tel.: +35542281787
Cel.: +355682005560
Imobiliare

Shitje e pronave te Bankes
sendpm.gif
find.gif
27
bledi.tusha

 
Shqipėri

Tel.: 0686473430
Cel.: 0686473430
shitje
sendpm.gif
bledi.tusha dergoji mesazh ne MSN
0
Bl.Ze

 
tek Fresku
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0692213177
Mobilje

Shitet nje dyshek ne gjendje pothuajse te re,eshte i ardhur nga Italia bashke me dhome gjumi,permasat jane 200*180. Cmimi i 120 000 te vjetra
sendpm.gif
0
besnikbregu

 
Lagjia 14, Plazh Durres
Durrės
Shqipėri

Cel.: 069 48 10 123
Shitet Gazoniere 44 m2, kati i 4-rt, ne Plazhin Durres, tek ish Hoteli i Punetoreve sot Hotel Romana (perballe), me ballkon, Pallati i Verdhe (albionKostruksion), 17 mije Euro. Ne tel 069 48 10 123
sendpm.gif
find.gif
1
beso ejupi

 
Rruga Durrsit ngjit me ish ambasaden jugosllave
tirane  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 00355 682182292
shitet dyqan ne rrugen me te preferuar,per biznes sip 16m2 rrug dursit ,Tirane
sendpm.gif
0
Besir Kadria

 
Dyqan

Rruga Durrsit
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0696580082
Butik

Shitet dyqan ne 13m2 NE rruge kryesore
sendpm.gif
Besir Kadria dergoji mesazh ne MSN Besir Kadria dergoji mesazh ne Skype™
0
Besir Kadrija

 
Dyqan

Durrsit
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: 0696580082
Butik

Shitet dyqan ne 13m2 NE rruge kryesore
sendpm.gif
Besir Kadrija dergoji mesazh ne MSN Besir Kadrija dergoji mesazh ne Skype™
0
bedirv

 
Tiranė
Shqipėri

shitet citroen xsara picaso nafte, viti 2001, kamjo manuale, me dokumenta shqiptare. makina eshte me klima, butona ne timon etj. cmimi 2700 euro i diskutueshem. kontakt 0695775097
sendpm.gif
find.gif
5
Bar Euro Lloto

 
Bar Euro Lloto

Rr.Frosina Plaku, 21 Dhjetori
1005  Tiranė
Shqipėri

Tel.: +355694018590
Sport

Shitet biznesi Bar kafe Euro lloto
sendpm.gif
home.gif
0
Baze

 
Rruga e Dibres (pa vajtur tek Medreseja)
1000  Tiranė
Shqipėri

Cel.: +355692508356
Agrobiznes

Shitet Biznes DYQAN LULESH / Sell the FLOWER SHOP Dyan i kompletuar, kliemtele e ngritur per nje periudhe 15 vjecare, cmimi 200.000 Euro / Store complete with all equipment, established clientele for a period of 15 years, price 200.000 Euro
sendpm.gif
0
Bekim Elezi

 
fresku
Tiranė
Shqipėri

Tel.: 0685931426
Cel.: +355
Agrobiznes

Shiten 150 koke dhi .Per me shume informacion keni numrin e kontaktit
sendpm.gif
find.gif
2
Bledi:-)

 
4heronjt
0035  Vlorė
Shqipėri

shit-blerje
sendpm.gif
0
Trego rezultatin 1 deri 50 nga 5731

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"