» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Itk Albania
Itk Albania Itk Albania ist offline
Logo nga Itk Albania
 
Aktualizuar: 14.01.2015 12:34 

kartvizita

+355 4 2367861
+355 696162321

+355 673124414
info@itkalbania.com
www.itkalbania.com
Adresa: Rruga e Elbasanit, pranė Ambasadės Amerikane pėrballė Shkollės sė mesme tė Gjuhėve tė Huaja - Asim Vokshi, Tiranė - Albania


ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Instant Messenger
Skype™ itk.group
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr. Elbasanit, prane Amb. Amerikane.
Kodi postal:
1001
Celular/Mobil:
+355 (0) 69 61 62321
Telefon:
+355 (0) 42 367861
Emri i Subjektit:
Itk Albania
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Arsim
Specifikat/Specializimi:
trajnime, kurse, anglisht, kontabilitet, finance, trajnime profesionale, internshipe, praktika pune, kurse per gjermanisht, kurse anglishtje, kurse per italisht, seminare, lidership, sales and marketing, sales skills, leadership skills
Itk Albania

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"