» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Infinitycall
Infinitycall Infinitycall ist offline
Logo nga Infinitycall
 
Aktualizuar: 21.11.2012 14:09 

kartvizita


Infinity Call Shpk
Adresa: Rr. Sulejman Delvina, Pall. 2
( tek Sheshi Wilson, pėrballė Postės Nr. 8 te rrethrrotullimi i Tiranės sė Re ose sipėr CCS).

Tel & Fax: +355 4 2246 499
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr. Sulejman Delvina, Pall. 2( tek Sheshi Wilson, perballe Postės 8)
Celular/Mobil:
+355696021102
Telefon:
+35542246499
Emri i Subjektit:
Infinity Calls Sh.p.k
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Telekomunikation
Specifikat/Specializimi:
Contact Center Telemarketing teleselling Operatore Telefonik
Infinitycall

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"