» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: MC Networking
MC Networking MC Networking ist offline
Logo nga MC Networking
 
Aktualizuar: 02.11.2015 11:41 

kartvizita
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Telekomunikation
Specifikat/Specializimi:
MC Networking renditet nder kompanite me prestigjoze sot ne fushen e telekomunikacionit ne Shqiperi e Kosove, me nje eksperjence 10 vjecare
MC Networking

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"