» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: transport per kosov
transport per kosov transport per kosov ist offline
 
Aktualizuar: 31.12.2010 01:14 

kartvizita


N.T.P. - ENDRITI - KOSOVĖ - PRIZREN.
STUTTGART - BAD CANNSTAT, DUISBURGER STR 3
INFO- 01578 49 57 575 E-mail luani_99@hotmail.com
Ju ofron transport tė mallrave te ndryshme nga vendi ku Ju banoni, nga
Gjermania, Zvicrra, Franca, Belgjika, Austria, Sllovenia dhe Italia.
Kemi pėrvoj tė gjatė nė kėtė lėmi. Ne gjithashtu ju sigurojm pėr mallin qė Ju dergoni
dhe ju dėrgojm mallrat edhe nėpėr shtėpitė tuaja, kjo mvaret nga
marrveshja juaj.
Gjithashtu Ju mund tė tėrheqni mallin edhe nė Depon tonė.
Ne gjendemi nė Prizren nė rrugen tranzite nė hyrje tė Prizrenit.
Mjafton tė na kontaktoni dhe ne ju japim mė shumė INFO nė lidhje me punen tonė dhe me tėrheqjen e mallit.
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Instant Messenger
MSN luani_99@hotmail.com
Skype™ luani_991
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Gjermani
Qyteti:
Prizren
Adresa:
flamuri
Kodi postal:
1000
Emri i Subjektit:
endriti transport per kosov
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Transport/Spedicion
Specifikat/Specializimi:
endriti transport per kosov
transport per kosov

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"