» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: MOBILERI LULI
MOBILERI LULI MOBILERI LULI ist offline
Logo nga MOBILERI LULI
 
Aktualizuar: 15.03.2011 23:51 

Informacionet e Portalit kontakti
Instant Messenger
Skype™ LULIMOBILERI
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Celular/Mobil:
+355694001303
Emri i Subjektit:
LULI MOBILERI
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Kolltuqe,kėnde,veshje melėkure,copė dhoma gjumi,klube,zyra, mobilje
MOBILERI LULI

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"