» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Sheraton Tirana Hotel
Sheraton Tirana Hotel Sheraton Tirana Hotel ist offline
Logo nga Sheraton Tirana Hotel
 
Aktualizuar: 19.11.2015 13:19 

kartvizita


Sheraton Tirana Hotel
Sheshi Italia, Tirane, Shqiperi.
http://www.sheratontiranahotel.com/sq
Tel:+355 42 274 707
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Sheshi Italia
Telefon:
+355 (0) 42 274 707
Fax:
+355 (0) 42 274 711
Emri i Subjektit:
Sheraton Tirana Hotel
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Hoteleri
Specifikat/Specializimi:
Sheraton Tirana Hotel eshte pjese e kompanise Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. e cila zoteron, menaxhon, apo licenson disa nga Markat me te njohura te industrise se hotelerise ne bote (www.starwoodhotels.com). Sheraton Tirana Hotel u hap ne Shtator 2003 si i pari dhe i vetmi hotel me 5 yje ne Shqiperi (www.sheratontiranahotel.com).
Kompania ofron mundesi punesimi te barabarta ne nje vend pune me diversitet. Kandidatet tane te preferuar jane individet me pasjon, perkushtim dhe pervoje ne hoteleri te cilet jane te gatshem te ndermarrin sfida te reja ne nje ambjent shume kulturor.

Sheraton Tirana Hotel is part of Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. owns, which manages and franchises some of the most well-known brands in the industry www.starwoodhotels.com Sheraton Tirana Hotel is opened on September 2003 as the first and only 5 stars hotel in Albania ( www.sheratontiranahotel.com).
The Company is an equal opportunity employer encouraging diversity in the workplace. Our favorite candidates are the passionate and dedicated individuals with hospitality experience and eager to take on board new challenges in a multicultural environment.
Sheraton Tirana Hotel

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"