» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Sheraton Tirana Hotel
Sheraton Tirana Hotel Sheraton Tirana Hotel ist offline
Logo nga Sheraton Tirana Hotel
 
Aktualizuar: 24.04.2015 12:44 

kartvizita


Sheraton Tirana Hotel
Sheshi Italia, Tirane, Shqiperi.
adresa e-mail: aplikime.pune@sheraton.com
http://www.sheratontiranahotel.com/sq

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Sheshi Italia
Telefon:
+355 (0) 42 274 707
Fax:
+355 (0) 42 274 711
Emri i Subjektit:
Sheraton Tirana Hotel
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Hoteleri
Specifikat/Specializimi:
Sheraton Tirana Hotel eshte pjese e kompanise Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. e cila zoteron, menaxhon, apo licenson disa nga Markat me te njohura te industrise se hotelerise ne bote. Jemi krenare qe trashegojme nje histori te pasur te ketyre Markave unike, dhe qe I perfaqesojme ato. Per me teper, ju lutem informohuni ne faqen: www.starwoodhotels.com.
Sheraton Tirana Hotel u hap ne Shtator 2003 si i pari dhe i vetmi hotel me pese yje ne Shqiperi. Hoteli ndodhet ne mes te oazit jeshil te Parkut Kombetar dhe liqenit artificjal, vetem pak minuta larg nga qendra e kryeqytetit, dhe eshte kthyer ne distinacjonin e buzinesit dhe argetimit.
Me 151 dhomat per klientet, barin, retorantin i cili ofron kuzhine vendase dhe nderkombetare, klubin e vipave, me sallen e ballove nder me te medhate ne qytet, me pishinat e brendeshme dhe te jashteme, me palestren, qendren tregetare e cila perfshine nje shumellojeshmeri prej 30 dyqanesh, gjithashtu dhe me restorantin e ushqimit te shpejte.
Sheraton Tirana Hotel is part of Starwood Hotels & Resorts Worldwide, Inc. owns, which manages and franchises some of the most well-known brands in the industry.
Sheraton Tirana Hotel

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"