» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: UNDP Albania
UNDP Albania UNDP Albania ist offline
Logo nga UNDP Albania
 
Aktualizuar: 21.08.2009 14:24 

kartvizita
United Nations Development Programme • Tirana, ALBANIA • Papa Gjon Pali II Street, ABA Business Center, 6th Floor, Tirana, Albania
Tel.: +355 (4) 2400 721, 2400 722 , 2400 723, 2400 724 • Fax: +355 (4) 2400 725, 2400 726
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
”Papa Gjon Pali II" Street, ABA Business Center, 6th Floor, Tirana, Al
Telefon:
+355 (4) 2400 721, 2400 722 , 2400 723, 2400 724
Fax:
+355 (4) 2400 725, 2400 7
Emri i Subjektit:
The United Nations Development Programme
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Institucione/Organizata
Specifikat/Specializimi:
UNDP supports Albanias aspirations towards European Union integration and contributes to national efforts to achieve the Millennium Development Goals (MDGs). UNDP responds to national priorities through the Human Development Approach.
UNDP Albania

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"