» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Colliers International
Colliers International Colliers International ist offline
Logo nga Colliers International
 
Aktualizuar: 16.09.2013 14:44 

kartvizita


Colliers International
Sky Tower, Suite 141
Rr. Ibrahim Rugova,
Tirana, Albania
Tel: 04 2 400 471
E-mail: albania@colliers.com
Web: www.colliers.com/albania
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr. Deshmoret e 4 Shkurtit, Sky Tower, Suite 141
Emri i Subjektit:
Colliers International
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Colliers International

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"