» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: SHAGA shpk
SHAGA shpk SHAGA shpk ist offline
Logo nga SHAGA shpk
 
Aktualizuar: 03.09.2015 19:08 
vCard

kartvizita


SHAGA Shpk
Rr. "Hamdi Pepa"
Qyteti i Nxenesve
Ish-Parku i Industrise Tirane-Albania
Tel.: 00355 42 233430
Cel.: 068 20 76 856
Fax: 00355 42 226953
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Rr. "Hamdi Pepa" Qyteti i Nxenesve, Ish-Parku i Industrise
Telefon:
+355 42 233430
Fax:
+355 42 226953
Emri i Subjektit:
SHAGA shpk
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Mobilje
SHAGA shpk

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"