» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: lavanderi arti
lavanderi arti lavanderi arti ist offline
 
Aktualizuar: 26.06.2012 08:41 

kartvizita
Lavanderi ARTI ju ofron:
larje tapetash,moketesh(te pazmontueshme)kolltuke,karrige
PASTRIM KIMIK:
kostume(xhaket,pantallona per gra&burra)pallto, xhupa
batanije, perde, jastek etj.
Ofrojme detergjente per lavanderi dhe pastrime te ndryshme si p.sh->pluhur lares per lavatrice,zbardhues,amorbident,detergjent per larje enesh,pllakash,banjosh si dhe aromatizues ambienti.
Te gjitha keto sherbime mund ti gjeni te RR:Sitki Cico,perball martenitetit te ri Glozheni ose na

kontaktoni:tel:2345210 cel:0682012601
e-mail:lavanderi_arti@hotmail.com
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
prane martenitetit Glozheni
Celular/Mobil:
0682012601
Telefon:
2345210
Emri i Subjektit:
lavanderi ARTI
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
lavanderi pasrtim kimik ARTI ju ofron sherbime te ndryshme si larje tapetash moketesh kolltuqesh,pastrim kimik:kostume,rr. te ndryshme,jorgane,batanije etj
lavanderi arti

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"