» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Universiteti VITRINA
Universiteti VITRINA Universiteti VITRINA ist offline
 
Aktualizuar: 09.06.2010 12:37 

kartvizita

Adresa:Tiranė, Bulevardi Dėshmorėt e Kombit, Pas Kryesisė sė Kuvendit Popullor.
Tel: 044 300 808, 042 250 022, Cel: 068 20 61 561, 068 20 67 991.
e-mail: info_point@fullideasbank.al, qendravitrina@vitrina.al, info@vitrina.al www.fullideasbank.al, www.vitrina.al.
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
"Donika Kastrioti"
Celular/Mobil:
00355682061561/682067991
Telefon:
044900808/042250022
Emri i Subjektit:
Qendra "VITRINA"
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
kurse, universitet, qender formimi profesional, autoshkolle
Universiteti VITRINA

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"