» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: Albtelecom/Eagle Mobile
Albtelecom/Eagle Mobile Albtelecom/Eagle Mobile ist offline
Logo nga Albtelecom/Eagle Mobile
 
Aktualizuar: 24.11.2015 10:22 

kartvizita
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres, Kilometri 7
Telefon:
00 355 4 22 90 100
Fax:
00 355 4 22 90 190
Emri i Subjektit:
ALBtelecom Sh.A.
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Telekomunikation
Albtelecom/Eagle Mobile

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"