» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Shiko Profilin
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Shiko Profilin: MEGATEK S.A
MEGATEK S.A MEGATEK S.A ist offline
Logo nga MEGATEK S.A
 
Aktualizuar: 26.11.2015 17:40 

kartvizita
ndrysho kartviziten!

Informacionet e Portalit kontakti
Informacione - Adresari nė grupin
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Autostrada Tirane-Durres, Km 7
Telefon:
+355 4 23 88 324
Fax:
+355 (0) 4 23 88 301
Emri i Subjektit:
MEGATEK SA
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti me shumice
Specifikat/Specializimi:
Hipermarket i tipit “Do It Yourself”
MEGATEK S.A

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"