Shiko Profilin: "Era 2000" shpk - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No More Results
About "Era 2000" shpk
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
"Era 2000" shpk
Celular/Mobil:
+ 355 4 22 64 475
Adresa:
Rr. Perlat Rexhepi
Telefon:
069 40 50 203
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Restorante
Specifikat/Specializimi:
Restorant-Piceri “ERA” filloi aktivitetin e shėrbimit nė vitin 1999. Kthimi nė traditėn shqiptare tė gatimit dhe orientimi drejt kujdesit maksimal nė shėrbimin ndaj klientit bėnė qė “ERA” tė shndėrrohet, nė njė kohė mjaft tė shkurtėr, nė njė nga restorantet mė popullore tė kryeqytetit. Idea e futjes pėr herė tė parė nė Shqipėri e shėrbimit “delivery”, nė njė qytet pa adresa dhe kur askush nuk besonte, kompletoi tėrėsisht imazhin e njė biznesi qė rritej dita dites. Nga viti 1999 e deri me sot ERA vazhdon te mbaje vendin e parė nė kėtė shėrbim. Nje tjeter sfide dhe nje tjeter sukses per kompanine do te ishte futja e nje sherbimi te ri, “ERA-Catering”. Nė njė sip. 600 m2, ku 2/3 e saj janė hapėsirė pėrpunuese, me njė teknologji moderne dhe me njė staf te kualifikuar, vendas dhe tė huaj, ky shėrbim shumė shpejt u bė lider nė treg. Rikonceptimi i ambjenteve te shėrbimit, futja e teknologjive te reja te gatimit si dhe implementimi i mėnyrave bashkėkohore tė administrimit e marketingut kane bere qe performanca e kompanise te jete maksimale nė tė gjithė treguesit e saj. Ajo ėshte e ēertefikuar me “ISO 9001:2000” dhe “HACCP".
NIPT:
K11627002V
Njoftime
89