Shiko Profilin: Design Studio 02 - www.njoftime.com
No More Results
About Design Studio 02
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Design Studio 02
Celular/Mobil:
0692828560
Adresa:
Milto Sotir Gura , Unaze e Re
Telefon:
0692828560
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Projektim/Inxhinieri
Specifikat/Specializimi:
Design Studio 02 ofron konsulence, projektim dhe zbatim per produkte te ndryshme qe i perkasin arkitektures transparente bashkekohore .

Me poshte do te gjeni disa nga produktet te cilat ofrojme:
- Shkalle te brendshme , alumini , inoxi dhe xhami
- Sisteme ndarese te brendshme " Spazio "
- Dyer rreshqitese silencioze " VELO"
- Parapete alumini dhe xhami " Ninfa "
- Kabina dushi me aksesore inoksi AISI 316
- Fasada te ndryshme
- Streha te ndryshme sipas projektit , alumini dhe inoksi
- Projekte speciale per mbulesa ambjentesh te jashteme

Tek ne do te gjeni bashkpunimin me nje staf profesional , per projektin tuaj do tju sygjerojme produktin me te pershtatshem
dhe do te merrni nje oferte te detajuar si dhe pamje te perpunuara "render-a " te projektit tuaj.

Vizitoni faqen e facebook me poshte per te pare te gjithe produktet.
https://www.facebook.com/DesignStudio02/

Per te marre nje oferte/preventiv , dergo kerkesen tende ne adresen e-mail : designstudio02@hotmail.com
ose kontakto ne numrin e telefonit +355 69 28 285 60 .

Design Studio 02 - Arkitektura transparente per ambjentet tuaja
Kodi postal:
1001
NIPT:
L51907020C
Njoftime
3