Shiko Profilin: Progress Center - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Progress Center
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Progress Center
Celular/Mobil:
0694413614
Adresa:
Rr:"Myslym Shyr",perball ish Kinema Dajti,P:56/2
Telefon:
042224291
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kurse Profesionale
Specifikat/Specializimi:
Progress Center ofron keto sherbime baze:
1.Kurse te gjuheve te huaja (anglisht, Italisht, Gjermanisht, Frengjisht, Greqisht) si dhe mundesi punesimi brenda dhe jashte vendit!
2.Parapergatitje ne provimet nderkombetare si IELTS, TOEIC, TOEFL, APTIS, CELI etj
3.Anglishte Profesionale (Business, Law, Tourism)
4.Kurse kompiuteri ( Programim, Microsoft Office, etj)
5.Kurse profesionale (Matematike, kimi, gjuhe, fotografi, pikture etj)
6.Trajnime inovatore ( Bashkėpunime me programe pėr ngritjen e kapaciteteve)
7.Pėrkthime (materiale dhe dokumenta shkresore , Perkthyes personal per te huajt)
8.Trajnime profesionale sikurse per Asistent ligjor penal, civil, administrativ, tregtar dhe finance
9.Kurse pikture per femije dhe adoleshente

Rajoni i tregut: Tiranė, Shqipėri
Klientėt:
1. Fėmijėt (mosha 6-14 vjeē)
2. Adoleshentėt (14- 18 vjeē)
3. Tė rinjtė
4. Profesionistėt

Vlera pėr konsumatorin:
1. Staf Profesional
2. Metoda Bashkėkohore
3. Kushte komode
4. Fleksibilitet oraresh
5. Grupe me numėr te kufizuar nxenesish (deri nė 4 persona)
Kodi postal:
1001
NIPT:
L52125100Q

kartvizita

Edit Value


Rruga "Myslym Shyri" P 56/1 - prane Karburant Alpet

+355694413614

qendraprogres@gmail.com | www.progrescenter.com

Njoftime
56