Shiko Profilin: DIMENSION - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No More Results
About DIMENSION
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
DIMENSION
Celular/Mobil:
+355 (0) 67 46 47 484
Adresa:
Blv. Gjergj Fishta, Pallati "Delta", Hyrja e I, Kati i IV (Perbri ish Ekspozita Shqiperia Sot)
Telefon:
+355 (0) 42 255506
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Punesim
Specifikat/Specializimi:
DIMENSION ėshtė njė kompani konsultuese dhe zbatuese nė fushėn e Menaxhimit tė Burimeve Njerėzore. Eksperienca 15 vjeēare e stafit tė saj nė Sistemin e Menaxhimit tė Burimeve Njerėzore ėshtė nje potencial i rėndėsishėm nė shėrbimet qė Dimension ofron nė drejtim tė kompanive, individėve dhe konsolidimit tė vlerave dhe standarteve profesionale nė tregun e punėsimit nė vend.
NIPT:
L51705004E

kartvizita

Edit Value


Rr. "Abdyl Frasheri" Pallati Hoxholli | Ap.3, Kati 1 | Sheshi Wilson - Tirane, Albania

rekrutime@dimensionhr.al
www.dimensionhr.al