Shiko Profilin: MultiLanguage Call Centre - www.njoftime.com
No Recent Activity
About MultiLanguage Call Centre
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Call Center
Specifikat/Specializimi:
MultiLanguage Call Centre eshte nje call centre i ri, i cili ofron fushata ne gjuhet italisht, anglisht, gjermanisht dhe spanjisht.
Njoftime
1