Shiko Profilin: UnitCenter - www.njoftime.com
Albacall
kliko
Tab Content
  • UnitCenter's Avatar
    25.07.2019, 12:05
    Jeni energjik, keni aftėsi pune nė grup, menaxhues tė mirė tė kohės dhe pėlqeni fushėn imobiliare?! Century 21 Bridge ėshtė nė kėrkim tė kėtyre...
    0 replies | 100 view(s)
No More Results
About UnitCenter
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Unitcenter
Celular/Mobil:
+355 69 23 80 085
Adresa:
"Rr. Komuna e Parisit", nė pallatin e kompleksit KIKA 1,Tiranė.
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Call Center
Specifikat/Specializimi:
Marketing

kartvizita

Edit Value


"Rr. Komuna e Parisit", nė pallatin e kompleksit KIKA 1,Tiranė.
Cel: 00355692380085
Web: www.unitcentershpk.com
Email: info@unitcentershpk.com
Home Page
http://unitcentershpk.com
Njoftime
26