Shiko Profilin: Gama Reklam - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Gama Reklam
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Adresa:
Unaza e re pran Astirit
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Marketing
Specifikat/Specializimi:
Reklama Karburanti, Tabela me ndriēim, Tabela elektronike, Tabela me LED, Brandim Fasade,
Logim Automjetesh, Germa 3D, Printime indoor dhe outdoor ne Adeziv, Baner dhe Leter,
Konstruksione Metalike, Ndertim Kapanonesh, Veshje Fasade me Kompozit Panel, Veshje Fasade me Xham, Punime Alumini, Punime Plastike, Punime Gipsi, City Light, Bilboard, Bus Station,
Kioska ATM, Stenda Promocioni, Sinjalistika, Zbatime te projekteve te ndryshme

kartvizita

Edit Value
Njoftime
17