Shiko Profilin: Agjenci imobiliare JONI - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Agjenci imobiliare JONI
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Agjenci Imobiliare
Celular/Mobil:
+355 665343306
Adresa:
Qamil Guranjaku (prane drejtorise se Higjenes)
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Agjencia jone operon ne treg qe prej vitit 2008, ne ofrojme shitje, blerje, dhenje me qera objektesh, si dhe shitjen dhe blerjen e trojeve. Ne i ndihmojme klientet te arrijne ate qe duan duke mbetur te kenaqur nga ajo cka ne i ofrojme.
Kodi postal:
1000
NIPT:
K81414013S
Njoftime
7