Shiko Profilin: FORSCHNER ALBANIA - www.njoftime.com
No More Results
About FORSCHNER ALBANIA
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
FORSCHNER ALBANIA sh.p.k.
Adresa:
Komuna Vaqarr
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Prodhim/Perpunim
Specifikat/Specializimi:
Kompania Forscher ėshtė njė kompani gjermane me eksperiencė 60 vjecare qė operon tashmė edhe nė Shqipėri nė sektorin e fasonerisė, nė prodhimin e sistemeve kabllore.
Gjatė kėsaj kohe teknologjia dhe tregjet kanė ndryshuar por vetėm dicka ka mbetur e pandryshueshme, fakti qė teknologjia dhe inovacioni nuk mund te konceptohen pa njerėzit. Pėr kėtė arsye nė punėn tonė tė pėrditshme ne ndėrthurim vlerat njerėzore, aftėsite teknike, inteligjencėn dhe orientimin ndaj kėrkesave tė tregjeve. Pėr mė shumė informacion ju lutemi lexoni faqen tonė www.forschner.com.
NIPT:
L51321018T

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.forschner.com
Njoftime
28