Shiko Profilin: GERMAN_COMPUTER - www.njoftime.com
970 HP gjej pronajuaj
Tab Content
No Recent Activity
About GERMAN_COMPUTER
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
GERMAN COMPUTERS
Celular/Mobil:
0692999998
Adresa:
Komuna e Parisit , Prane Kristal Center
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Kompjutera
Specifikat/Specializimi:
Shitje me shumice dhe pakice te kompjuterave te importuar nga gjermania,Servis i specializuar