Shiko Profilin: Shoqėria e Parė Financiare e Zhvillimit - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Shoqėria e Parė Financiare e Zhvillimit
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Shoqėria e Parė Financiare e Zhvillimit, FAF sh.a
Celular/Mobil:
042226027
Adresa:
Rruga Dervish Hima, nr: 4
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime Financjare
Specifikat/Specializimi:
Shoqėria e Parė Financiare e Zhvillimit FAF Sh.a ėshtė Subjekt Financiar Jobankė qė jep kredi direkt Individėve dhe Ndėrmarrjeve tė Vogla dhe tė Mesme (SME) nė zonat gjysėm urbane dheurbane tė Shqipėrisė, rurale dhe tė disfavorshme,tė cilat nė shumicėn e rasteve janė tė paarritshme prej bankave.

FAF sh.a. krediton kryesisht ato ndėrmarrje private tė cilat janė fitimprurėse dhe tė qėndrueshme qė me aktivitetin e tyre ndihmojnė dhe kanė impakt pozitiv nė zhvillim, krijojnė vende pune dhe tregje tė sigurta, duke u perpjekur tė reduktojnė varfėrinė nė kėto zona dhe tė pėrmirėsojnė kushtet e jetesės sė tyre.
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value


Shoqėria e Parė Financiare e Zhvillimit - FAF sh.a
Departamenti i Burimeve Njerėzore dhe Administrimit
Adresa; Rruga ''Dervish Hima'' Nr.4, Tiranė
@info@faf.al
@
arramilli@faf.al
www.faf.al
Home Page
http://www.faf.al/
Njoftime
129