Shiko Profilin: FUTURE HOME - www.njoftime.com
Tab Content
More Activity
About FUTURE HOME
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
FUTURE HOME Real Estate
Celular/Mobil:
+355 69 46 42 279
Adresa:
Rr. Teodor Keko (Unaza e Re) perball Karburantit, mbrapa OZONE ELECTRONICS
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Imobiliare
Specifikat/Specializimi:
Nje nga kompanite me te reja por me historik te hershem ne fushen e imobiliares ne Shqiperi. Me nje staf energjitik te ri, si dhe standarte moderne, ju ofrojme zgjidhje dhe zgjedhje per nevojat tuaja.
real estate, apartamente, troje, zyra ambjente biznesi, komerciale, banimi vleresim ndermjetesim, okazione

kartvizita

Edit Value


Rr: "Teodor Keko"
Mbrapa OZONE ELECTRONICS

+355 (0) 48338266

info@futurehome.al

www.futurehome.al

futurehome.al