Shiko Profilin: Best Western Ark Hotel - www.njoftime.com
No Recent Activity
About Best Western Ark Hotel
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Best Western Ark Hotel
Adresa:
prane Rinas Airport
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Turizem
Specifikat/Specializimi:
BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel ėshtė zgjedhja ideale pėr tė gjithė ju qė mendoni tė udhėtoni pėr qėllime biznesi apo pėr tė pushuar. Klientet qė qėndrojnė tek ne mbeten tė impresionuar pozitivisht nga stili unik, shėrbimii personalizuar dhe profesional qė ofrohet, si edhe nga vendodhja strategjike qė hoteli ka.

Arkitektura e vecantė, arrin te ndėrthurė mjaft mirė modernen me luksozen, shėrbimi me standarte tė larta e bėn hotelin tonė tė ri qė tė renditet mes hoteleve mė tė mira nė Tiranė, Shqipėri. Hoteli ėshtė mundėsuar nga Shijaku Sh.p.k dhe ėshtė Hoteli i parė “PREMIER” nė Shqipėri nga marka e njohur botėrore Best Western International. Ne tek BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel nė Tiranė, pėrpiqemi tė pėrmbushim nė maksimum pritshmeritė e klienteve tanė, por edhe ti tejkalojmė ato.
Home Page
http://www.arkhotel.al
Njoftime
36