Shiko Profilin: i m klaudia - www.njoftime.com
970 HP gjej prona nj
Tab Content
No Recent Activity
About i m klaudia
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Specifikat/Specializimi:
Quhem Klaudia , jetoj ne Tirane.Sapo kam mbaruar shkollen e larte per ekonomik 3vjet +2 vjet master(3 vjet Administrim Bisnes dhe 2 vjet Administrim Publik). Kerkoj te punesohem si ndihmese ekonomiste, menaxhere zyre ose pune te tjera brenda profilit tim.
Njoftime
1