Shiko Profilin: CLO Legal - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About CLO Legal
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
CLO Legal Solutions
Celular/Mobil:
+355 67 60 00 020
Adresa:
Blv. Bajram Curri, P. Palma, Kati 5
Telefon:
+355 44 314 122
Fax:
+355 44 314 122
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime juridike
Specifikat/Specializimi:
CLO Legal Solutions ėshtė njė zyre avokatie me praktikė tė gjerė nė zgjidhjen e problematikave individuale dhe tė biznesit nė Shqipėri.
Avokatėt dhe profesionistėt tanė ofrojnė shėrbime tė larmishme pėr njė game tė gjerė klientėsh, gjithnjė nė rritje, qofshin kėta individė apo persona juridike, vendas e tė huaj, nė ēėshtje Administrative, Bankare dhe Financiare, Investime, Konkurencės, Kontraktash, Tregtare, Zgjidhje Mosmarrėveshjesh, Mbledhje Detyrimesh tė Prapambetura, Punėsimi, Sigurime, tė Pronėsisė Intelektuale, Tatimore apo qė lidhen me Tregtinė.

Jemi gjithashtu krenarė pėr ekspertizėn tonė nė projekte tė industrive automobilistike, energjitike dhe infrastrukturore, hoteleri, resorte dhe turizėm, institucione financiare, kapitalit privat, kujdesin shėndetsor, mbrojtjes sė konkurencės, pasuri tė paluajtshme, sport dhe modė, teknologji, media dhe telekomunikim.

Jemi gjithnjė tė fokusuar pėr t’ju garantuar shėrbimin mė cilėsor tė mundshėm dhe pėr tė ofruar kėshillim tė qartė dhe tė bazuar nė kuptimin real tė ēdo ēėshtje.
Kodi postal:
1000
Home Page
http://www.cenameri.com
Njoftime
1