Shiko Profilin: Jupiter Group - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Jupiter Group
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
JUPITER GROUP
Celular/Mobil:
+355 (0) 682045535
Adresa:
Rr. "Haxhi Dalliu", Nd. 6, H 13, 1016, Tirane, Albania
Telefon:
+355 (0) 682020767
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Informatike/IT/Software
Specifikat/Specializimi:
Jupiter Group ėshtė njė nga kompanitė lider nė Shqipėri qė operon nė fushėn e teknologjisė sė informacionit. Kompania jonė ofron produkte dhe shėrbime nė fushat e IT-sė, kancelerikeve, sistemeve tė survejimit dhe Grafikės dhe printimeve, Produktet dhe shėrbimet prekin pėrdoruesit personalė, bizneset, kompanitė e mėdha, institucionet shtetėrore si dhe ato lokale. Duke implementuar gjithmonė teknologjinė mė tė fundit ne ofrojmė pikėrisht atė qė klientit i nevojitet.
Jupiter Group, sepse teknologjia e fundit ėshtė pasioni ynė.
Kodi postal:
1016
NIPT:
K91306035G

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.jupiter.al
Njoftime
345