Shiko Profilin: "XH&AL TIRANA" SHPK - www.njoftime.com
No Recent Activity
About "XH&AL TIRANA" SHPK
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Pike grumbullimi skrapi "XH&AL TIRANA" SHPK
Celular/Mobil:
+355692086561
Adresa:
Prapa Karburant API, Vaqarr, Tirane
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Tregti
Specifikat/Specializimi:
Grumbullimin dhe riciklim te skrapit, grumbullim dhe tregtim te baterive te vjetra dhe te metaleve me ngjyra.
Kodi postal:
1001
NIPT:
K91602003E
Njoftime
0