Shiko Profilin: Star Tours 2014 - www.njoftime.com
Tab Content
No Recent Activity
About Star Tours 2014
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Tiranė
Emri i Subjektit:
Star Tours 2014
Celular/Mobil:
+355 69 20 69 694
Adresa:
Rruga ''Mine Peza'' Perballe Kafe 'Flora'
Telefon:
+355 44 52 13 00
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Agjensi turistike udhetimi
Specifikat/Specializimi:
Star Tours ėshtė njė kompani e cila ka nisur aktivitetin e saj ne fundin e viteve 2013.

Si njė kompani e re nė tregun dhe nė sektorin e operimit, ėshtė fokusuar nė ofrimin e shėrbimeve tė njė niveli tjetėr.

Duke u fokusuar nė cilėsinė maksimale tė shėrbimit , profesionilzimin e stafit dhe investimeve kolosale qė janė bėrė , Star Tours 2014 shumė shpejt u vendos nė majėn elitės sė shoqėrive tė transportit dhe turizmit nė Shqipėri.

Si njė vend i cili u rendit ne vend te 4 nga revista e mirėnjohur New York Times, si atraksioni mė i mirė i 2014 , Shqipėria ėshtė njė parajsė e pazbuluar nga shumė qytetare europian dhe jo vetėm.
Kompania jonė bėn tė mundur qe tė prekni cdo pjesė tė pashkelur tė tokės Shqiptare, vendet arkeologjike , alpet e Shqipėrisė, kėshtjellat, monumentet e kulturės.
Kodi postal:
1000

kartvizita

Edit Value
Home Page
http://www.star-tours.al/
Njoftime
43