Shiko Profilin: mimidurres - www.njoftime.com
Albacall
kliko
Tab Content
No Recent Activity
About mimidurres
Shteti:
Shqipėri
Qyteti:
Durrės
Celular/Mobil:
+355 69 24 83849
Adresa:
L 16 Rr Koco Kazanxhi
Rubrika/fusha e aktivitetit:
Sherbime
Specifikat/Specializimi:
Kerkoj Pun Kam mbaruar per Anglisht dhe Kam Master ne Sherbime sociale dhe komunitare
Kodi postal:
2000

kartvizita

Edit Value
Kerkoj pune ne sektorin e sherbimeve sociale
kam kryer master per Sherbime sociale komunitare
njoh shume mire gjuhen italiane dhe anglze
kam njohuri te mira rreth kompjuterit dhe programit
Microsoft Office

Mimi Gjorgo
Home Page
https://www.facebook.com/mimi.gjorgo
Njoftime
71